Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit tennétek, ha megtudnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha megtudnátok hogy az apátok folyamatosan megcsalja édesanyátokat?

Figyelt kérdés
Fél éve viszonya van,és össze-vissza hazudozik. Én mérhetetlen gyűlöletet érzek iránta. És már is megfordult a fejemben hogy a vezetéknevemet is megváltoztassam. Még együtt él anyuval, mert azt hiszi nem tudunk a dologról.

2013. márc. 19. 16:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%

7es vagyok...


Most a férfiről van szó vagy apádról???


Mert ha apádról van szó akkor neked pont nincs jogod így beszélni róla....

Teljesen mindegy mit csinálsz az apád...és neked semmi közöd nincs ahhoz h mit csinál az ágyba..


És nyugodtan le lehet pontozni...

2013. márc. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
7-nek max. igaza van.Mivel te vagy középen diplomatikusan a megbeszélés felé kellene vezetned őket és nem csak az anyu oldalára állni.
2013. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

úgy gondolom hogy amíg a nőre költ tízezreket, nekem meg egy sportcipőt se képes megvenni mondván h "drága" addig igenis rám is tartozik. semmi gond nincs vele, ha azt a nőt többre tartja, mint a lányát, de akkor ne várja el h szeressem! és az is rám tartozik h hülyének nézi a családját!!! mivel ugyebár én is családtag vagyok!!! hogyan vár el tőlem őszintéseget, ha ő maga hazudik?? milyen példát mutat?!

avval semmi bajom nem lett volna, ha őszintén elénkáll és azt mondja h van valakije, éppen ezért elköltözik. de az hogy folyamatosan aljas módon hazudik, igenis nagyon undorító!!!

2013. márc. 19. 17:49
 14/19 anonim ***** válasza:
És ezt honnan tudod h viszonya van?
2013. márc. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Először akkor kezdtünk gyanakodni amikor mindenféle számlákat találtunk. Ki akartam mosni a kabátját és előtte ki szoktam venni a zsepiket a kabátzsebekből. Abba találtam számlákat ékszerről, parfümről (amiket anyu azóta se kapott meg). Utána néztünk bele a telefonjába. Sms nem volt, de a hívásnaplóba többször is benn volt ez a nő. Néhány hete+ felkeresett minket a nő párja, h ő arra gyanakszik h a felesége +csalja mégpedig az én apámmal!!! :(
2013. márc. 19. 18:10
 16/19 anonim ***** válasza:
28%
a 3-as kommentedben azt írtad a pénzéért vagytok vele.Elég gáz!Miért nem hagyod,hogy boldog legyen az édesapád?
2013. márc. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

megértelek, tényleg nagyon undorító. de miből lesz pénzetek másik házra? azt írtad, hogy neked nem vesz semmit, akkor mért a pénzéért vagytok vele?

ha már ennyi bizonyíték van akkor cselekedjetek és "buktassátok" le. ez nagyon csúnya dolog amit tett, tesz veletek!

vagy esetleg mikor elmegy otthonról, figyeld ki, menj utána, és ha a nőhöz megy simán rajtakaphatod!

2013. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Miért is kell le buktatni? Hagyjátok ott es kész.
2013. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Szerintetek a gyerek normális erkölcsi érzéke ne lázadjon fel egy ilyen apa ellen?

Jogosan háborog a kérdező!


Ugyanakkor, mivel anyukáddal beszéltél csak, lehet egyoldalú információkkal, érzésekkel van tele a fejecskéd.

Érdemes lenne utána gondolni, apuka miért titkolódzik, miért nem költözött még el, talán szeret benneteket, csak hát egy csinos, fiatal lány rendesen hülyíti.

Egyébként, mi az, hogy a pénze miatt vagytok vele? Anyukád a váláshoz gyűjt bizonyítékot, hogy apukád hűtlensége miatt a bíróság neki ítélje a vagyon nagy részét? Azért ez sem szép!

Ülj le anyukáddal, kérdezz rá, hogy szerinte apukád miért megy félre. Kérdezd megy anyukádat, hogy szerinte ő mit hibázott? Ha erre tud őszinte választ adni, talán a megoldást innen meg lehet keresni.

2013. máj. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!