Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti hogy éltétek túl kisgyerekk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy éltétek túl kisgyerekkel gyesen a válást?

Figyelt kérdés
Hogy nem fog sérülni a gyerekem? És én vajon hogy állok talpra?
2013. márc. 20. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%

"Ti hogy éltétek túl kisgyerekkel gyesen a válást?"


- Napi fél doboz Frontin segítségével.


"Hogy nem fog sérülni a gyerekem?"


- A gyerek mindenképpen sérül


"És én vajon hogy állok talpra?"


- Pszichológus segítéségével.

2013. márc. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát először is visszamentem dolgozni. Sajnos láttuk, hogy ez a kapcsolat nem fog menni, elhamarkodtuk a gyereket. 20 hónapos korában mentem vissza dolgozni, ő ment bölcsibe, rá 3 hónappal költöztünk szét, mikor már belerázkódtam én is, a gyerek is ebbe az új életbe.

Nehéz volt. Pokoli nehéz. Pedig a volt férjem is segített, sokat volt a gyerekkel már akkor is. De nem a legnagyobb móka így. Sok nehézséggel jár, az első pár hónap volt nekem olyan kilátástalan, nem tudtam hogyan fogom egyedül megoldani a hétköznapokat, vagy hogyan tudunk mindent összeegyeztetni az apukájával. Aztán egyre jobb lett. Beletanultunk. Ne aggódj, idővel neked is jobb lesz! :)

2013. márc. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én is kilátástalannak látom most. Talán lesz munka, még nem biztos, és a bölcsi sem biztos, mert mindjárt április van. Apuka nem keres minket. :(

Féltem a gyereket. Saját magát hibáztatja, mondogatja, hogy apa nem jön haza, ha ő rossz. :(

de köszönöm a biztatást.

2013. márc. 20. 13:29
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Pszichológust (akár gyerekpszichológust is) keress fel, egyedül belerokkansz. Kérj segítséget!Beszélj a védőnővel is, gyerekorvossal!
2013. márc. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
elgondolkodtam a pszichológuson. csak elképzelni sem tudom, mit tud velem csinálni. a problémáimat nekem kell megoldani. segít meglátni a válaszokat vajon?
2013. márc. 20. 14:05
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen, pont ezt csinálja. Segít, hogy magadban tisztázd a válaszokat, hogy magadhoz őszinte legyél, hogy lezárj meg úrjakezdj dolgokat.


A gyerekpszichológus is szüséges lesz, mivel a gyerek bűntudat-érzését te nem fogod tudni kezelni.

2013. márc. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszönöm. kértem időpontot. de afene sem gondolta, hogy 5 hetet kell várni. és telefonban nem tanácsolnak, mit is tegyek addig, mit mondjak. :(

tudtam,hogy rémes a válás, én is átéltem, nagyjából ennyi idősen. na de hogy az fáj a legjobban, amit a gyerekemen látok! az én szívem fájdalma sehol sincs ehhez képest.

2013. márc. 20. 15:30
 8/12 A kérdező kommentje:
igazán borzasztó, hogy tudom, hogy vége, és mégis keresném, hívnám. annyira nehéz megállni! aztán meg örülök, hogy nem tettem, de utálom magamban ezt a gyötrelmet. hál hol van az erő?
2013. márc. 20. 15:34
 9/12 anonim ***** válasza:

vannak önsegítő weboldalak is, ahol azonnali segítséget kapsz hasonló sorsú anyukáktól. talán tapasztaltabb válaszolók tudnak linkelni neked párat.


anyumat is otthagyta apám, igaz, az 25 éve történt, (én mindössze 2 hónapos voltam) és akkor még más szelek fújtak kishazánkban. a nagyszüleim támogatták anyumat mind anyagilag, mind érzelmileg. nélkülük nem is tudom hol lennénk most.


egy kedves kolléganőm mondta: akinek gyereke van, az bármire képes. mmint a gyerekéért és önmagáért. ez adjon neked erőt és kitartást. minden jót!

2013. márc. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Teljesen együtt érzek veled. Tudom, hogy mit érzel. Sajnos még mindig ugyanezt érzem és kikészültem, pszichiátrián is voltam, a gyermekeimet is elvették.

Harmadik gyermekkünkkel a pocakomban hagyott el.

Most derült ki, hogy 2011.07.30.-án született a baba és ő már 08.12.-én nősült. Nagyon nehéz élni. Pedig mindenem ráment.

Nagyon erősnek kell lenned!!! Szorítok neked!!!

2013. márc. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!