Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki egyedül maradt egy kisgyer...

Aki egyedül maradt egy kisgyerekkel, hogyan éltétek túl ezt a traumát?

Figyelt kérdés
Most vagyunk szakítófélben a párommal, költöznöm kell a babával, mert megcsalt és a másik nővel akar maradni. Borzasztóan kivagyok borulva, csak sírok és sírok és dühöngök magamban, hogy mivel érdemeltem ezt ki. Hogyan lehet ezen túllépni, egyáltalán sikerül valaha ezt feldolgozni? Jelenleg úgy érzem, hogy vége van mindennek. Iszonyúan szerelmes vagyok a páromba (exembe) és sajnos a gyerek is érzi, hogy nincs rendben valami. Őt is megviseli a helyzet. :( A párom hajthatatlan, semmi nem hatja meg, az ő lakása, nekünk kell mennünk. A pici ide született, ezt a helyet szokta meg és most ő is új környezetbe fog kerülni. Annyit segít a párom, hogy kivesz nekünk egy albérletet és fizeti majd. Én gyesen vagyok, azt sem tudom, hogy hogyan fogom fenntartani. Erre csak annyit mond, hogy akkor majd elveszi tőlem a gyereket én meg mehetek amerre látok. Ő nem volt ilyen, mióta ez az új nője van azóta teljesen kifordult magából..teljesen elbolondította. Még a családját is képes eldobni. :'( Mit tegyek, hogy jobb legyen? Ti, hogy bírtátok átvészelni ezt az időszakot? Én már, ha meglátok egy kisgyerekes párt, azonnal sírógörcsöt kapok, hogy mi már sosem leszünk így együtt egy család. :'(
2011. márc. 26. 15:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

mi is hasonló helyzetben vagyunk, megcsalt, csak itt én nem akarom visszavenni.

elképzelésem sincs így a jövőnkről:S


ha bebizonyosodott hogy megcsal, akkor mehet a p*csába.

hidd el neked is és a picinek is jobb lesz nélküüle

2011. márc. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Bebizonyosodott és be is vallották mindketten, (a nővel is találkoztam), hogy fél éve együtt vannak és állítólag szerelmesek. A nő még gúnyolódott is mikor telefonon beszéltünk, hogy őt szereti, engem már nem szeret, értsem meg, hogy nem kellek már neki, mert őt akarja és gúnyosan röhögött közben. Milyen ember az ilyen? Mikor tudja, hogy kicsi gyerekünk van.
2011. márc. 26. 16:02
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Remélem a csaj nemsokára pofára esik, mert dobják!!!


Hogy veletek mi lesz??? Nehéz lesz, de majd szépen lassan kialakul. Sok erőt kívánok!

(apukából meg annyi gyerektartást kicsikarni, amennyit csak lehet!)

2011. márc. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Hogy milyen ember? Ostoba liba. Kiváncsi vagyok akkor is fog-e röhögni, amikor majd vele csinálja ugyanezt egy másik liba - sajnos az ilyen férfiak nem változnak, majd lesz neki megint új.

Tudom, hogy most sz@rul érzed magad, de próbálj inkább arra koncentrálni, hogy a sors megszabadított egy sz@rházi alaktól, így legalább esélyed lesz boldog életet élni valaki mással. Ne legyél elkeseredve, hiszen van egy csodálatos gyereked, aki majd boldoggá tesz. Figyelj inkább rá, ne az apját sirasd, hiszen a kicsi megérdemli, hogy kiegyensúlyozott anyja legyen, az exed meg azt sem érdemli meg, hogy a szádra vedd a nevét.

Most nehéz, de két év múlva, boldog párkapcsolatban élve rájössz, hogy ennél jobb nem is történhetett volna veled.

2011. márc. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
43%

Tudom hogy ez milyen rossz (mert nem csak annak rossz akinek gyerek van már, és a legtöbb embert hagyták már el). De meg kéne érteni, hogy az érzelmek nincsenek kősziklába vésve. És ezt mindenki tudja amikor úgy dönt, hogy kapcsolatba kerül valakivel. És az érzelmek akkor is változnak ha már van gyerek. Nem lehet őket arra kényszeríteni, hogy ne változzanak. És az senkinek sem jó, ha ennek ellenére együtt maradnak a gyerek miatt... Szóval nem hinném, hogy ezért utálni kéne a másikat... Persze ez arra nem vonatkozik hogy bunkó, de attól még nem tehet róla ha már nem téged szeret...

És most jól lepontozhatnak a felbőszült anyukák... :)

2011. márc. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tuti, hogy a csaj is így fog járni, mondtam is neki, de azt hiszi, hogy ő különb a párom összes eddigi barátnőjénél. Az összes nőjét megcsalta, hol 1 személlyel, sőt volt, hogy egyszerre 3 barátnője volt. Engem is figyelmeztettek annak idején, de nem hallgattam senkire, mert szerelmes voltam és azt hittem velem más lesz.. na de kutyából nem lesz szalonna... remélem, hogy rövid időn belül erre a sorsa jut majd ő is..
2011. márc. 26. 16:25
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Én is hasonló cipőben járok. Nagyon-nagyon nehéz. Mindenki azt mondja nem érdemes siratni, de úgy érzem nem bírok nélküle élni! Jelenleg 21 hetes kismama vagyok és sajnos depressziós. Van egy 4 éves lányunk is. Nekem Ő volt a minden és nagyon nehéz. Így tudom mit érzel és nagyon sajnállak. Csak kitartást tudok kivánni!!! Próbálj meg nyugodtan aludni, mégha nehéz is. Ne a szépekre gondolj, hanem azokra amikkel becsapott és átvert Titeket! Babázz sokat, próbáld meg a kicsivel lekötni magadat. Sajnálom, hogy ilyen apukák vannak...
2011. márc. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
csak az fáj borzasztóan, hogy ezentúl nem lesz kihez hozzábújnom, nélküle fekszek le és nélküle ébredek fel és tudom, hogy mással van...bele pusztulok a gondolatba is. arról nem is beszélve, hogy a baráti társaságunk is közös és, ha meglátom őket együtt az iszonyú lesz. én még mindig nagyon szerelmes vagyok ebbe az emberbe, holott tudom, hogy egy disznó és nem érdemli meg.
2011. márc. 26. 16:30
 9/16 A kérdező kommentje:
próbálok a rosszra gondolni,de hiába. egyik pillanatbanazt érzem, hogy utálom, mert eztteszi velünk, aztán meg azt érzem, hogy biztos az én hibám volt az egész, hogy idáig jutottunk és szenvedek tovább. meg most ez a költözés is itt van, már pakolom össze a dolgaimat, a babaszoba fala tele van díszekkel, képekkel és csak arra tudok gondolni, amikor raktam felfelé ezeket, meg szereltük együtt össze a kiságyat, hogy milyen szép terveink voltak. milyen szép jövő elé néztünk és akkor most ez van.... szörnyű érzés. egyszerűen nem tudok ezen túljutni. az elmúlt 5 nap alatt 6 kilót fogytam, se enni, se inni nem bírok még a tejcsim is elment, alig jön valami.
2011. márc. 26. 16:37
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
férjemnek is megvan az előélete, és amikor összejöttünk az is úgy volt, h volt nője és úgy jöttem én... van egy fiunk. minden nap attól félek, h egyszer csak nem jön haza, és ha ilyet látok ami veletek történt, sírnom kell, és iszonyatosan rettegek tőle h egyszer nekem is egyedül kell majd ágyba bújni, és élni. imádom őt, de rettegek :(
2011. márc. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!