Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért neki áll feljebb, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért neki áll feljebb, hogy mindez kiderült? Miért tagadná, amikor már tudom? Miért féltékenykedik, ha ő csalt meg?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet az, hogy

- akkor játsza el a férjed, hogy féltékeny, amikor neki van más???

- Miért neki áll feljebb, hogy mindez kiderült??? Miért tagadná, amikor már tudom?

- Miért nem akar beszélni sem róla?

- Miért féltékenykedik, h ő csalt meg???



2013. márc. 20. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
hagyd már el a pi.csába és ne ezzel foglalkozz.
2013. márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
A legjobb védekezés mindig a támadás.
2013. márc. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Mert mindenki magából indul ki, és legjobb védekezés a támadás.

És mert neki "szabad", neked nem...

2013. márc. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

1. Azért, mert magában sem bízik.

2. Azért, mert így védekezik.

3. Mert így hárít, nem készült fel még a veszekedésre, nagy beszélgetésre.

4. Nem tud megbízni senkiben. Ingatag. Fél, hogy ha lebukott, akkor most majd Te is félrelépsz.


Ezek érdekes kérdések, amiket feltettél, de én is kérdezek valamit: Szeretnéd folytatni a kapcsolatot? Ha szívesen beszélgetnél róla, akkor írhatsz privit is! Tudom milyen nehéz most Neked, min mész át és mekkor a vihart és lelki törést érzel.. (Dorothy)

2013. márc. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem tud megbízni senkiben???

Miért érzi, ha lebukott, akkor majd én is félrelépek?

Igen, sajnos szeretném folytatni a kapcsolatot, de nem tudom hogyan tudok másra gondolni?

Igen, szívesen beszélgetnék róla, de májusra kaptam időpontot pszichológushoz.

Te is hasonlón mentél át? Leírnád?

2013. márc. 20. 22:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak májusra kaptál időpontot? O.o Ez fura, próbálj meg másik pszichológust keresni, talán párterápiával meg tudnátok oldani a dolgokat
2013. márc. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az én férjem is balhézik, ha kiderül a hazugsága, és neki áll feljebb. a beszélgetés tortúra, és térszűkítés. talán valami pasidolog, mert egy másik ismerős is ugyanezeket mondta. nincs válasz. nem is lesz. nem fog megváltozni. sajnos. én évekig hittem, most próbálok nem hinni többé.
2013. márc. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!