Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti elfogadnátok ezt az ajánlat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elfogadnátok ezt az ajánlatot GYT-ra vagy mennétek bíróságra?

Figyelt kérdés

Barátnőmről van szó, tehát nem tudok minden apró részletet. Tanácsot kért tőlem a következő ügyben.

1,5 éve élnek külön a férjével, 8 éves iker fiaik vannak. A férj kiveszi a részét a gyerekek életéből, megy értük iskolába, tanul velük, programokat szervez nekik. Anyagilag is támogatja őket, nem csak vesz nekik néha egy csokit.


Most elindították a válást. A férj havi 60-et ajánl, plusz ugyanúgy mint eddig vesz nekik ruhát stb. A barátnőm elfogadná, az anyukája viszont próbálja meggyőzni hogy kérje a 40%-ot, ami több lenne. A barátnőm szerint a 60 bőven elég, neki is van munkája és szeretné ha megmaradna a jó kapcsolat.


Ti mit tennétek?


2013. márc. 25. 19:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
hát ha kapnék havi 60E forintot,plusz még el is látná a gyerekeimet akkor miért ne? nem mennék bíróságra.. én legalább is.. elég lenne szerintem 60 E forint a 2 gyerekre,főleg ha még segíti is őket pluszba.
2013. márc. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Az anyós egy pénzéhes dög, a barátnőd viszont egy rendes, intelligens nő.
2013. márc. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
60 az reális a két gyerekre. A biróság viszont mindenképpen kell, bele kell foglalni az ítéletben a gyermek tartásról valo megállapodást az összeggel, ért egyebkent nem számonkerheto
2013. márc. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%
Szia! Én azt gondolom, hogy a barátnőd felnőtt nő, van magához való esze, nem hinném, hogy az anyjának kellene megmondania, mit tegyen - persze mindig meg lehet hallgatni a szülőket. Ha ő úgy kalkulál, hogy a fiúk havi költségeire elég a 60, plusz, amit ő a fizetéséből rájuk szán, akkor ennyi. A pasas elég korrekt apukának tűnik a leírásodból, akkor pedig jóban lenni sem árt, nem kell mindenáron megcsapolni. De ugye nem ismert minden részlet.
2013. márc. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Igen, ha kijön belőle elfogadnám. De hivatalos alapokon lefektetném, a későbbi szemétkedéseket (ne adj Isten) megelőzendően.
2013. márc. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Ez nagyon korrekt apa. Miért kellene a jó kapcsolatot pénzéhségből elrontani? A gyerekeknek ártanának vele a legtöbbet.
2013. márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
én elfogadnám. Meg kell mondani anyukának, hogy eddig is nagyon jól elvoltak, havi 60 bőven elég szerintem, ha anyuka is dolgozik, feltételezem, hogy ennyit azért ő is megkeres, ha nem többet, szerintem ennyi elég méltányos.
2013. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van a barátnődnek.
2013. márc. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%

Ha átlag emberekről van szó, akkor teljesen rendben van az ajánlat. Pláne ha tényleg törődik velük. Esetleg azzal meg lehetne spékelni, hogy nyissanak két számlát az ikreknek és arra még valamennyit tegyen ő is. Ez egyértelműen nem a napi kiadásokra, hanem a gyerekek jövőépítésére menne...



Viszont ha apuka ügyvezető igazgató mondjuk valahol, vagy az AUDI-nál mérnök etc..., akkor viszont én is kevesellném.

2013. márc. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%

A barátnőd gondolja jól, a "kedves" édesanyjának meg meg kell mondani, hogy ne szóljon bele más ember életébe.


Többet ér a gyerekeknek egy valódi apa-mint 40% fizetés.

2013. márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!