Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti elfogadnátok ezt az ajánlat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elfogadnátok ezt az ajánlatot GYT-ra vagy mennétek bíróságra?

Figyelt kérdés

Barátnőmről van szó, tehát nem tudok minden apró részletet. Tanácsot kért tőlem a következő ügyben.

1,5 éve élnek külön a férjével, 8 éves iker fiaik vannak. A férj kiveszi a részét a gyerekek életéből, megy értük iskolába, tanul velük, programokat szervez nekik. Anyagilag is támogatja őket, nem csak vesz nekik néha egy csokit.


Most elindították a válást. A férj havi 60-et ajánl, plusz ugyanúgy mint eddig vesz nekik ruhát stb. A barátnőm elfogadná, az anyukája viszont próbálja meggyőzni hogy kérje a 40%-ot, ami több lenne. A barátnőm szerint a 60 bőven elég, neki is van munkája és szeretné ha megmaradna a jó kapcsolat.


Ti mit tennétek?


2013. márc. 25. 19:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Én is így gondoltam, ezt is tanácsoltam.


De az anyjának rossz tapasztalatai vannak, meg kicsit úgy érzem hogy mivel ő mindig szarul jött ki a kapcsolataiból, most az apán verné le a sérelmeket.


A megegyezés hivatalos lesz, le fogják papírozni.


Köszönöm a válaszokat mindenkinek

2013. márc. 25. 20:09
 12/19 anonim ***** válasza:
62%
60.000 forint az nagyon szép pénz két gyerekre. El kell fogadni, és nem kell hagyni, hogy más beleszóljon, és szítsa a vitát. Azon túl pedig egyáltalán nem biztos, hogy megítélnék a 40%-ot, mert az már meghaladhatná a gyerek szükségleteit. Plusz még az adókedvezményt is az anya veszi igénybe. Ráadásul valószínűsítem, hogy az apa ez esetben azonnal felhagyna az egyéb támogatásokkal is, tehát nem kellene szítani a vitát.
2013. márc. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem 40 %-t kell kérni hanem a hivatalos fizuja 20 %-t

ha az ex fél milliót keres ne menjen bele,

pláne ne abba hogy majd ő külön mindent megvesz mert ha jön 1 új nő, új gyerek rögtön nem lesz ilyen nagylelkű.

Szó elszál irás megmarad.

2013. márc. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem lesz új csaj, van már új pasi :-(
2013. márc. 26. 22:09
 15/19 anonim ***** válasza:
? Meleg lett apuka????
2013. márc. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Igen :-( Vagyis mindig az volt, csak elnyomta.
2013. márc. 27. 09:57
 17/19 anonim ***** válasza:

Ha meleg is attól még lehet új kapcsolata új gyerekkekel akiket el kell tartani és akkor már nem lesz olyan biztos hogy a plusz dolgokat gálánsan kifizeti ezért kell reális összegben megegyezni.

Ha ez az összeg nem közeliti meg a fizú 15%-t akkor nem reális.

2013. márc. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem papírozzák a 60 ezret,és azon felül annyit ad az apa amennyit tud!Szép mindkét embertől,de főleg az édesanyától,hogy így gondolkodik!Ez a mai világban nagyon ritka!
2013. márc. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy ami nincs a papiron az nem hajtható be rajta és semmi nem garantálja hogy apuka továbbra is jófej lesz és külön is beszál egy sitáborba mert könyebb a gyerek kiadásain sporolni mint a sajátján.
2013. márc. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!