Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tisztelt Ügyvéd Úr! Egy apa,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztelt Ügyvéd Úr! Egy apa, aki önhibáján kívül válik el az az utcára is kerülhet,30 éves munkaviszony után, az anya aki sosem dolgozott az kisemmizheti teljesen?

Figyelt kérdés
22 év házasság után 4 éve megcsal a feleségem.Közös megegyezéssel adtuk be a válópert,ami nem a megbeszéltek után folytatódik.Ingatlanból,ingóságokból semmit nem akar adni,2 kiskorú gyermekkel használja a lakást a 3.már nem otthon lakik én 40 ezer gyerektartást fizetek,75 ezer a keresetem albérletbe költöztem havi 30 ezer Ft-t fizetek érte? Milyen meg oldást lehetne találni,hogy én is megtudjak élni! Válaszukat előre is köszönöm.

2013. márc. 26. 11:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

igen#21,igazad van, de segítségért jött, nem letolásért, amivel most valószínű nem tud mit kezdeni (mi pedig 1-2 idióta kivételével, mind segíteni szeretnénk itt a gyk-n, Te is)

A helyzet: Van 2 ember(olyanok, amilyenek, igaziból nem tudjuk,milyenek) -

de: az egyik ki akarja semmizni a másikat. És a joggyakorlat ezt simán támogatja. Ezt nem értem, és nem tudom, hogy lehetne ezen változtatni. Mindenesetre a szociális munkások tudnak mesélni erről, hogy hány kihajított apuka fekszik az aluljárókban.

2013. márc. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Nem értem! Ha közös megegyezéssel adtátok be a válást, akkor már az első tárgyaláson elválasztanak! Ha tényleg mindenben megegyeztetek!

És a magyar joggyakorlatban 1995 óta nincs békítő tárgyalás...

2013. márc. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Közös megegyezéssel is két tárgyalás van, ha van gyerek. Nekünk negyed óra volt mind a két tárgyalás, mert volt közös megegyezés, és a mostani férjemé is negyed óra volt mind a kétszer.
2013. ápr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nekem csak az gyanús, hogy lehet egy férfi ennyire balek. Miért irattad a nevére a házat? Miért fizetsz tartásdíjat, amikor te egy fillér többlethasználati díjat sem kapsz? Miért hagytad, hogy idáig jusson? Miért nem állsz a a sarkadra?

Már ne haragudj, de neked nem ügyvéd kell, hanem pap.

2013. ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
kb pont ezt ajánlottam neki priviben :D Egyszerűen annyira tehetetlen, hogy én nemhogy 22 évig, de 10 percig nem tudnám elviselni.
2013. ápr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!