Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Többszöri válásgyanú-viharos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többszöri válásgyanú-viharos kapcsolat. Felhívjam ugyanazzal a szöveggel, amivel Ő szokott Engem ilyenkor? Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Tehát nem egy zökkenőmentes kapcsolat,6. évünket tapossuk. Amikor eddig úgy összevesztünk,hogy elmentem otthonról,akkor mindig Ő hívott fel azzal a szöveggel,hogy "mikor megyek el a cuccaimért".Aztán később mikor kibékültünk és megbeszéltük a dolgokat,mindig mondta,hogy ez csak egy ürügy volt,hogy beszélhessünk.

Most Nekem is egy ürügyre lenne szükségem,ugyanis most Ő ment el és 2 napja nem jelentkezik.Nem tudom még,hogy most végleg elválunk-e,de azt tudom,hogy megőrülök,hogy nem tudok Róla semmit.Már ördögöket látok,hogy valami baja esett,egyszerűen borzasztóan aggódom bármi is van amúgy köztünk.

Köszönöm a segítségeket!


2013. ápr. 1. 13:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Próbáld humorral kezelni, bár értem, hogy aggódsz, és nem vagy vicces kedvedben, de mégis, próbáld meg: idézve, azt amit ő mondott: "mikor jössz el a cuccaidért".

sms-ben, úgy jobban kijön, hogy csak idézed.

2013. ápr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Tulajdonképpen azzal is felhívhatnád,hogy szereted és jó lenne megbeszélni a dolgokat. Felnőtt emberként miért viselkedtek úgy,mint egy 5éves gyerek?
2013. ápr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Ha bevált eddig a szöveg, akkor hivd fel Te is.

Ne izgulj feleslegesen. Tényleg viharos a kapcsolat, de ha ennyire aggódsz, akkor még szereted. Hívd fel.

2013. ápr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ja, csak nehogy azt mondja, hogy "Rendben, majd szolok anyamnak, hogy be tudj menni. Szia"

Ertelmes ember inkabb a "Ne haragudj, szeretnek veed beszelni" frazist valasztana....

2013. ápr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A 4-es kicsit félreértette.

3-asnak,nem kérhetek bocsánatot,mert Ő volt a hunyó és igen nagyon szeretem,de ha ezt egy Férfinek mondja az ember,akkor az lehet másképp sül el/másképp fogja fel,ezért vacilálok mi is legyen a szöveg...vagy hívjam-e egyáltalán....

1-es!Köszönöm,hogy megértesz.Sms-t már írtam tegnap,nem ilyet,de semmi reakció.

2-es,igazad is van,de a megbántottságom miatt nem érzem úgy,hogy kezdeményező félnek kéne lennem,sőt mint írtam az sem biztos,hogy meg akarom beszélni a dolgokat.Egyszerűen csak aggódom. Nagyon.


Mindenkinek nagyon köszönöm! De még mindig nem tudom mit csináljak....:S

2013. ápr. 1. 14:12
 6/15 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatban nem mindig jó dolog a büszkeség,néha félre is kell tenni azt. Mindkét félnek. Értem,hogy meg vagy bántva,de szerintem akkor is hülyeség,meg dedós dolog (mondjuk mindkettőtöktől) hogy így bevágjátok nagy duzzogva a csendkirályt. Nem is értem,hogy bírjátok elviselni egymást,hosszabb távon ez nagyon fárasztó,fölöslegesen sok energiát felemészt,ráadásul úgyis mindig marad tüske bennetek,hogy nade a másik miért nem kezdeményezte a békülést.

Egyébként az meg elég gyilkos dolog egy kapcsolatban,ha ilyen könnyelműen egymás fejéhez vágjátok,hogy na most akkor végeztünk,mert hiába nem gondoljátok komolyan,de azt sugallja,hogy ennyit ér az egész.

Nem azt mondom,hogy csak te vagy az idióta,mert nagyon jól tudom,hogy ha te akarod is,hogy inkább megbeszéljétek,semmire nem mész vele,ha a másik ebben nem partner.

Nekem is voltak ilyen kapcsolataim,hát áldom a napot,amikor vége lett egy ilyennek. Mostani párommal ha veszekszünk is,az kezdeményezi a békülést,aki hamarabb megunja a duzzogást:) És ez megbántottságtól független,bár azért beletelt egy kis időbe,míg megembereltük magunkat,mindketten elég büszke és makacs emberek vagyunk. Bár ehhez tényleg az kell,hogy mindkét fél belássa,hogy ez így nem jó és partner legyen a váltásban. Mert így egy idő után szétmentek és feltételezem,azt nem szeretnétek... Szerintem most engedj te és beszéld meg vele,hogy próbáljátok ezentúl higgadtabban kezelni a vitákat.

2. válaszadó voltam.

2013. ápr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
És bocsi,hogy hosszú lett:D
2013. ápr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az ilyen cirkuszokkal tarkitott együttélésnek nevezett förtelem, számomra nem kapcsolat.
2013. ápr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es 6-os! Nagyon köszi,hogy írtál és egyáltalán nem baj,hogy hosszú és igazad is van,de még mindig döntésképtelen vagyok....:( és összezavarodott és nagyon ideges...
2013. ápr. 1. 15:10
 10/15 anonim ***** válasza:

Volt válasz bőven, mégsem tudsz választani, mit tegyél.

Akkor hagyd a csudába, majd jelentkezik ha akar. Húsvét van, lehet locsolkodik a haverokkal. :)

Mint egy Brazil szappanopera...Vihar, bonyodalom, veszekedés. Nem vágynék egy ilyen kapcsolatra..

2013. ápr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!