Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehetek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

a barátnőmmel már közel egy éve vagyunk együtt, és most összevesztünk, elmondta h már nem szeret. nem szerelmes. már egy ideje veszekedtünk, ez áll a háttérbe, most megpróbáljuk újra, azt mondta lát esélyt h újra belém szeressen. azt mondta h túl szerettem őt. ez tény. mindent megadtam neki, mindent amire úgy gondoltam szüksége lehet. szóval megfojtottam a szeretetemmel.


na most mit csináljak? nem akarom h vége legyen.

mit csinálhatok? segítsetek légyszi, imádom őt


2009. szept. 21. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt mondta, hogy nem szeret vagy hogy nem szerelmes beléd? Szerintem nem mindegy. Ha valamiért elmúlt nála a szerelem, de ettől még szeret, és azt állítja, hogy újból beléd szerethet, az pozitív. Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, szerintem a Tiétek is ilyesmibe kerülhetett. Sokat veszekedtetek, ez megfakít minden érzelmet. Szerintem üljetek le és beszéljétek meg, hogy miért veszekedtetek annyit. Ha ezeket a problémákat meg tudjátok oldani, és ezek után kevesebbet veszekedtek majd, az biztosan segít. Emellett figyelj magadra is, vajon tényleg jó-e neked ha olyan leánnyal vagy, aki nem örül annak, ha mindent megadsz neki? Ha látod, hogy már valóban nem szeret és pár hónapon belül nem változik a helyzet, lehet jobb lesz neked is, ha elengeded őt, és hagyod hogy majd rád találjon olyan valaki, akivel jobban összeilletek. Még ha ez szörnyen fájdalmas is. (velem ugyanez történt, és happy end lett) sok sikert L/22
2009. szept. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ez sajnos nem csak a Te akaratodon múlik.Ha véget ér egy szerelem el kell tudni fogadni,emelt fővel kell távozni.Gondolom nem 5 éves vagy aki hisztizik ha nem kapja meg amit akar,ne viselkedj így!Ez előfordul a nagybetűs életben sajnos,hogy nem kedvünk szerint alakulnak a dolgok.Az egyoldalú szerelemnek semmi értelme nincsen,nem lehet belőle tartós jó minőségű kapcsolat.Ez számodra is nagyon méltatlan lenne,ne elégedj meg vele.Ha azt mondja a barátnőd,hogy részéről véget ért,fogadd el,mást úgy sem tehetsz.Üljetek le,beszéljétek át a dolgaitokat.Ha arra juttok,vagy egyikőtök arra jut,hogy nem akarja folytatni,akkor bele kell törődni,hogy vége.Gondolj bele,hogy tudnál valakivel leélni évtizedeket aki nem szeret téged nem szerelmes beléd,nem veled akar élni?Mert aki számunkra a nagy Ő,őt nem lehet túl szeretni,ez rossz duma.Ez a lány hülyít téged amíg nem jön neki olyan,akit jobbnak lát nálad ha ezt akarja neked beadni.Ha egy kapcsolat válságba kerül,akkor a megoldáson gondolkozik 2 egymást szerető szerelmes nem a szakításon.Aki valóban szeret,Őt nem kell meggyőzni arról,hogy érdemes folytatni....biztos fiatalka lehetsz még,de sok sikert kívánok.
2009. szept. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ne fojtsd meg a szereteteddel, hagyd élni kicsit! Ugyan nem részletezted, hogy mindezt hogyan csináltad, de van olyan ember, aki nem szereti, ha körül van dongva, minden kívánságát lesik, állandóan rajta csüngnek. Próbálj meg odafigyelni, hogy ezek ne legyenek, hanem "csak" egészségesen szeresd.
2009. szept. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!