Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek, hogy legalább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy legalább a gyereket látogassa a volt férjem?

Figyelt kérdés

A történet röviden annyi, hogy 7 éve voltunk együtt, ebből 2 éve házasok is, amikor megszületett a kislányunk. Mindketten akartuk, boldogok is voltunk nagyon. Ennek 4 éve. Sajnos megromlott a kapcsolatunk, mindketten hibásak voltunk, én így utólag már látom, hogy túl sokat követeltem tőle hirtelen, neki meg nem tetszett a felelősség, ami a gyerekkel jár. Így mikor 10 hónapos volt a kicsi, a férjem elköltözött, beadta a válópert. El is váltunk, mindenben sikerült is megegyezni, nehezen, de én is túl léptem az egészen.

Kb 1 éve azonban minden megváltozott. Annyiban én is hibás vagyok, hogy megkértem, csak akkor hozza el az aktuális barátnőjét, ha tényleg komolyabb a kapcsolat, mert a gyereknek nem tesz jót, hogy havonta-kéthavonta új nő van az apja mellett. Ezen összevesztünk csúnyán, én is mondtam hülyeséget, ő is.

Azóta azonban nagyon megváltozott. 1 kezemen meg tudom számolni, hányszor jött el a gyerekhez. Azt mondja azért, mert én hisztérika vagyok (se előtte, se azóta nem volt veszekedés köztünk, csak ez az egy, és nem is vagyok büszke magamra). Nem fizet gyerektartást, ezért sem veszekedtem vele, csak egyszer kérdeztem meg, hogy történt-e valami a munkahelyével, mert nem jön a pénz hónapok óta. Erre az volt a válasz, hogy nem azért dolgozik, hogy én a p*námat vakargassam otthon. (dolgozom, egyébként meg is tudunk élni a gyerektartás nélkül is, ráadásul tényleg sosem költöttem magamra azt a pénzt amit gyt-ra küldött).

Most már abba is belemennék, hogy úgy találkozzon a gyerekkel, hogy engem látnia sem kell, vagy jöjjön érte az anyukája, vagy ahogy neki a legjobb, mert a kicsinek hiányzik az apja. 4 éves, nem érti, hogy aki eddig rendszeresen jött, most miért nem. Azt hiszi, már nem szereti. És ezt a volt férjem nem akarja megérteni. Én meg nem zaklathatom heti szinten, hogy miért nem jön, hiszen kötelezni nem lehet rá. És már abból is elegem van, hogy én hazudozok a kislánynak, hogy apa biztos nem ér rá, sok dolga van, azért nem jön. Mit csináljak, hogy legalább a gyerekkel foglalkozzon? Engem már a gyerektartás sem érdekel (pedig felajánlottam, hogy akkor fizesse a babakötvényre, arról le sem tudom venni, de neki az sem jó), csak vigye el a kicsit, mert nagyon hiányzik neki az apukája. Abban is benne lennék, hogy velem találkoznia se kelljen, de így sem jön. Valakinek valami ötlete?



2013. ápr. 12. 13:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Férfiként írom:


- az ex férjed egy igazi barom, hogy felnőtt férfi, APA létére képes megsértődni RÁD és ezért képes a saját LÁNYÁT büntetni


- A gyerektartás NEM A TIED! Úgyhogy eszedbe ne jusson lemondani róla! Ha úgy gondolod el tudod tartani a gyereket és nem kell a pénz akkor fogd a GYT összegét és tedd be a kislány nevére a bankba. Aztán ő majd a 18. születésnapján eldönti, hogy egyetemre költi vagy egy hatalmas bulira


- Ha az apa nem jön, nem jön. Utoljára ülj le vele, próbálj meg beszélni a fejével és ha makacs akkor az ő baja. Te NE HAZUDJ ezért a gyereknek. A gyerekek nem hülyék. Egy 5 éves sem hiszi el, hogy apa sosem ér rá őt meglátogatni....

2013. ápr. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Mi 1 éve váltunk el , 5 éves és egy akkor 8 hónapos iker kislányunk van ! Most 6 éves és 2 évesek a lányok . Az apjuk 4x ha volt látógatóba , a lányok az se tudja kicsoda ! Sajnos én se tudok mit tenni , elfogadtam !
2013. ápr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!