Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hétvégén mentem a 2 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén mentem a 2 éves lányomhoz láthatásra és kiderült, hogy a volt párom nincs is az országban, a gyereket meg itthon hagyta, volt anyósom neveli! Milyen jogi lépéseket tehetek, h legalább a törvényes képviselője stb. legyek a gyereknek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 20:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
63%
NA EZ DURVA!!! ügyvédet fogadni és perre vinni.
2010. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
50%
Ezt minél előbb megkel beszélni ügyvéddel
2010. ápr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
48%
ügyvédet fogadd fel és vidd perre az ügyet.valószínű hozzád fog kerülni a kislány
2010. ápr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%
Ebben nem kéne rögtön rosszra gondolni. Természetes hogy nem vitte magával külföldre a gyerekét. Az anyja vigyáz rá addig, amíg kint van.
2010. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
76%
Másrészt nem is vihette volna,mert apa engedélye is kell ahhoz,hogy a gyermek elhagyhassa az országot.Ezenkívül semmi törvénybe ütköző nincs azon,hogy külföldre kellett utaznia és az édesanyjára,jelen esetben a volt anyósra bízta a gyermeket.Nem a szomszéd küszöbére tette ki.Perre lehet vinni,de ezt nem nevezném gondatlanságnak.Az apával is előfordulhat,hogy el kell utaznia,ez szíve joga.
2010. ápr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
42%
Na gyerünk az ügyvédhez! Ne szarozz
2010. ápr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
41%

anyósa neveli alatt te mit gondolnál?szerintetek az apák fa.

szkalapok akik rögtön belelátnak mindnt az esetbe?gondolom rákérdzeett hol az exe nem csak kitalálta:/

2010. ápr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
61%
meddig van külföldön ?mert azért az sem mindegy. ha egy hétre ment és nem vitte az más mintha kiköltözne és nem vinné.
2010. ápr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Mivel nem is tudtam,h kiment külföldre így azt se tudom,h meddig lesz kint!Rendben van,hogy az anyja neveli addig a gyerekemet nem a szomszéd asszony de legalább annyi gerinc lehetett volna bennük,hogy szólnak!Mivel a gyermekemről had tudjam már,h ki neveli!
2010. ápr. 26. 07:32
 10/26 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos a felháborodásod! nyugodtan fogadj ügyvédet, mindegy, hogy mikor ment ki és meddig marad ott a lényeg, hogy te nem tudtál róla. és bár nem vagyok ügyvéd, még csak közöm sincs az ilyen dolgokhoz, de a személyes véleményem az, hogy ilyen esetekben még, ha az anyának is van itélve a kicsi, a másodlagos gyámja az apa, mert azért neki mégis csak több joga van, mint a nagymamának. de én is azt mondom, hogy egy szakértővel, azaz ügyvéddel beszélj, hogy mit is lehet tenni ebben az esetben!
2010. ápr. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!