Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem már nem szeret, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem már nem szeret, csak kötelességből van velem, hogy éljem túl? 43N

Figyelt kérdés
Sajnos nincs munkám több mint egy fél éve, keresek, de nagyon nehéz. A gyerekek már nagyok (21, 16), nincs szükség rám. valaki volt hasonló helyzetben? Hogyan sikerült talpra állni?
2013. ápr. 23. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség h nincs rád szükség!!!


Én elég önálló vagyok de anyura mindig szükségem volt mindig szükségem és mindig szükségem lesz


Minden gyerek imádja az anyját, persze vannak kivételek.


Szerintem csábítsd el újra a férjed, vegyél pár sexi rucit. Meg lehet javítani mindent :)

2013. ápr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nincs munkája az embernek, kortól függetlenül is feleslegesnek érzi magát (az aki dolgozni is akar ténylegesen).

Hiába végzed el a házimunkát, főzöl finom ebédet, egy idő után ezek sem tesznek boldogabbá. A gyerekeid felnőttek ezt tudomásul kell venned, bár a 16 éves azért még gondolom még Rád van utalva.


Miért gondolod hogy nem szeret a férjed? Ezt Ő mondta?

2013. ápr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjetek el újra randizni :)
2013. ápr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem mondta, hogy nem szeret, de érzem. Mindent csak kötelességből csinál, mert jó ember, de nem érzem, hogy szeretne. Ha valamit szólok, ami nem tetszik, őrjöng. Járunk párterápiára, mindenki egyénileg, de 2 hónap után visszajutottunk a kezdethez, gyakorlatilag allergiás rám.
2013. ápr. 23. 12:04
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Lehet hogy most mély ponton van a kapcsolatotok!Az előttem szólokkal értek egyet!Frissítsd fel a kapcsolatot.Menjetek el randikra.Lepd meg valamivel, mondjuk vacsorával, csak kettesben, hívd el sétálni, vagy menjetek el moziba, táncolni.Lehet csak megunta a mindennapokat, és változás kell neki. Ez nem azt jelenti hogy nem szeret!Rendezzetek társasot estét, barátokkal, gyerekekkel.Vagy menjetek el egy welness hétvégére.Annyi lehetőség van, és egy próbát mindenképp megér!Áldozzatok ennyit magatokra!Meg kell próbálni!
2013. ápr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

En is ebben a helyzetben vagyok, de mondthatnàm, hogy a sok gond miatt vagyunk màr lassan allergiàsak egymásra, de még nem màsztunk ki ebbõl a helyzetbõl.

Ha jó ember a férjed,akkor nincs ok aggodalomra, és az ember,ha felnõnek a gyerekek, akkor az ember ugy érzi, hogy felelsleges lesz. Korral jár és el kell fogadni!

2013. ápr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

és te szereted? * Életközép -válság a neve, amiben vagy. Tehát munkatárs, anya, feleségszerep lassan vége, meghajlás, taps. És most - a színfalak mögött - ülj le csendben egyedül, mosd le a festéket és kérdezd meg magadtól: mi a feladatom, miért vagyok a földön, ki vagyok ÉN? Mit szeretnék csinálni, amire eddig nem jutott sok idő, mert férj, gyerekek, főnök szolgálata volt? mit szeretnék elolvasni? írni? lerajzolni? énekelni? mit szeretnék megismerni?

"Az emberélet útjának felén,

Egy sötét erdőben eszméltem önmagamra,

Mivel az igaz utat nem lelém."


(Dante/Isteni színjáték, a részlet Weöres fordításában)

[link]

2013. ápr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én szeretem, de nagyon boldogtalan vagyok így. Persze, kitaláltam én, hogy mit is szeretnék, de ha nem dolgozom, nincs rá pénzem, ha meg dolgozom , időm. Szeretnék árvákkal foglalkozni, meg ifjúságvédelemmel,felfrissíteni az olasz nyelvtudásomat, utazni...álmodozni könnyű, de a helyzet elég reménytelen.
2013. ápr. 23. 12:40
 9/11 anonim ***** válasza:

Alapeset: 43N és legalább 22 éve ebben a kapcsolatban, fél éve munkanélküli. Kijelentés:"A férjem már nem szeret, csak kötelességből van velem"

Tulélés 1. feladata: Ne agyalj hülyeségeken, mondván, azzal is telik az idö.

2: Feladat: Szeresd családtagjaidat, hiszen ök is szeretnek téged. Nem kötelességböl. Gondolom, nem várod már el azt a nagy lángolo szerelmet, de a megbecsülö ragaszkodo szeretet megvan.

3. Feladat: Vedd észre, hogy milyen jo dolgod van ebben a szeretetteljes közegben.

2013. ápr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Most egy kicsit elnevettem magam, keserűen. Milyen jó dolgom van? szex 0, gyengédség - ha hazajön, megölel, elmeséli, neki milyen jó a munkahelyen, milyen fontos és hogy szeretik- a kést forgatja meg bennem mindig. Vacsora után bemegy a szobájába. Hétvégén olvas. Egyedül.
2013. ápr. 23. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!