Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált anyukák, akik kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált anyukák, akik kezdeményeztétek a válást! Megbántátok-e ezt a döntést? Igen, nem- miért? Találtatok új párt?

Figyelt kérdés

2013. máj. 14. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
2 éves volt akkor a kisfiam, mikor elköltöztem az akkori férjemtől, és beadtam a válást. Előtte évekig vacilláltam, már előbb is akartam, de Apu lebeszélt, én meg hallgattam rá, bevállaltuk még a gyerkőcöt is, hátha jobb lesz. Hát nem lett, sőt! Nem volt semmi durva ok, csak nem volt szeretet, összefogás, férjemnek csak a szülei számítottak, még a gyerek sem, pedig ő is akarta. Sivár volt az életünk. 2 évre rá költöztem össze a mostani férjemmel, 13 éve vagyunk együtt és nagyon boldogok vagyunk, van egy 3 éves gyerkőcünk is. Tehát nem bántam meg, sőt, kár, hogy nem előbb léptem. Mondjuk akkor nem született volna meg a nagy fiam, egyedül emiatt nem bánom. Apu is mondta később, megbánta, hogy akkor lebeszélt a válásról. A nagy fiammal az apja nem törődik, de a férjemet tekinti apjának, mivel ő nevelte fel. Jobban nem is alakulhatott volna, megérte lépnem!
2013. máj. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

az én anyukám elvált az apámtól amikor fél éves voltam.. egyáltalán nem bánta meg mert apám kicsapongó volt, hazudozott folyton, megcsalta anyukámat én nem is érdekeltem..

anyával sokáig csak ketten éltünk de 11 év után talált magának új párt :) vele lett közös gyerekük is és azóta anya is boldog :))

2013. máj. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!