Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermekelhelyezés: Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekelhelyezés: Milyen esetek történtek meg ténylegesen, mikor nem az anya kapta a gyereket?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy van-e tapasztalat, mikor nem az anya kapta a gyereket válásnál? Olvasom a kommenteket, hogy ahhoz nagy hibát kell elkövetni, de közben egy-egy jogász érvelése, hogy ez már nem érvényes, és kizárólag azt vizsgálják, hol jobb a gyereknek. Meg tudják ez vizsgálni ténylegesen? Hogyan? Bár kizárt, hogy ne én kapjam, de félek, hogy apuka mivel áll elő, mert bármit kinézek belőle, mivel elég rafinált és törvénybe ütköző módszerek sem állnak távol tőle (mondjuk lehet, hogy a bűnügyi "előélete" is elég lenne ahhoz, hogy ne igzuljak :-) ), de amíg nincs döntés én álmatlanul forgolódok. Volt, hogy egy NORMÁLIS anya (bejelentett állás,fix jövedelem, lakással rendelkező, erkölcsileg leinformálható...stb.) nem kapta meg a gyerekét? Köszi!

2013. máj. 16. 14:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Elsőfokon úgy értem, hogy ideiglenesen az apjánál lett elhelyezve.Pedig kimondottan anyás a kisfiam, és a pszichológus szakértői vizsg. is azt hozta ki,hogy hozzám ill. az élettársamhoz ragaszkodik jobban.
2013. máj. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nahát de akkor miért az apa mellett döntöttek? Ő is rendben van amugy? Munka,lakás,lelki nyugalom..stb. Mi volt az a plusz dolog amiért az ő javára billent a mérleg? Ha még a teszt is azt hozta ki higy hozzád kötődik?
2013. máj. 24. 13:14
 13/19 anonim ***** válasza:

Érzésem szerint az lehetett a plusz dolog, hogy neki jó családi háttere van, nekem sajnos korán meghaltak a szüleim.

Valamint neki van ügyvédje,nekem nincs ( az első tárgylásig volt,de utána úgy gondoltam, hogy ügyvéd nélkül is meg tudom csinálni, azt a pénzt is inkább a gyermekemre költöm )

Hát nem dikerült, ügyvéd nélkül tényleg nem szabad kiállni. :(

2013. máj. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
:-( És erre épitett az ügyvéd? Hogy ott van apuka anyuka, neked .eg incs segitség? Sajnálom.
2013. máj. 24. 13:48
 15/19 A kérdező kommentje:
És bocsi lehet hogy hülye gondolat, de mi van ha azért kapta mert javitani kell a statisztikàn.? Nehogy anyapártinak kiàltsák ki a birosagot? Ezért ha kipécéznek egy-egy alkalmas apukát, nagyobb esélye van? Biztos az EU is elvárja a számokat. De lehet hogy hülyeség....
2013. máj. 24. 13:56
 16/19 anonim ***** válasza:

Igen,erre épített.Ezzel támadtak folyamatosan. Tény, hogy nekem vmivel nehezebb megszerveznem a gyerek mindennapjait,nagyszülők nélkül, mint neki, de nem lehetetlen. Mindent meg lehet oldani.

Viszont anyai szeretet egy apa soha nem fog tudni a gyereknek nyújtani,de még a nagymama sem, bármennyit is van vele.

2013. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség a felvetésed.... lehet :(((
2013. máj. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
:-( igy van. Drukkolok neked. Fogadj örökbe addig egy nagyit :-) de igen, egy anya mindent megold, megszervez...
2013. máj. 24. 14:05
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

#16 "Viszont anyai szeretet egy apa soha nem fog tudni a gyereknek nyújtani" - ja, ahogy apai szeretetet sem egy anya, ez secko-jedno.

Tudod, ez olyan, hogy némely hölgyek előszeretettel úgy értelmezték volna az egyenjogúságot, hogy ahol hagyományosan ők vannak hátrányban, ott legyen, ahol meg ők vannak előnyben, ott maradjon csak ezért meg azért... most meg kezdődik a csodálkozás, hogy az egyenjogúság azt is jelenti, hogy a két szülőnek EGYENLŐ joga van a gyerek felügyeletéhez. És nem kell ehhez EU, már elég sokaknak van tele sajátlag is a hócipője itthon azzal, hogy az anyukáknál már szent meggyőződés lett a gyerekhez való majdnem feltétlen jog, és ezzel éltek is vissza szépecskén...

2013. máj. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!