Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi volt az a pont mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a pont mikor tudtad, hogy vége a házasságodnak? Volt ilyen vagy csak egy folyamat volt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 13:12
1 2
 11/13 Snapette ***** válasza:
8-asnak. Ezt megértem, de ő nem azért tette zaciba, hogy legyen mit enni. Hogy mire költötte, nem tudom, nem láttam egy fillért sem belőle, nem is tudtam róla, az volt a szöveg, hogy csúszkál a gyűrű az ujján, és fél, hogy elveszíti, azért tette le.
2013. máj. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Sokszor éreztem már,hogy "betelt a pohár".Épp tegnap is. (Most pont erre az idézőjeles mondásra kerestem itt rá vagy 1 órája.) De eddig mindig kibékültünk,pedig csinált cifra dolgokat.... Mostmár a pohár nem tele van,hanem szét van csordulva az egész, de szeretem. Most azt várom,hogy hazajöjjön Balatonról,ahová a megkérdezésem nélkül elment a barátaival és próbálok erőt gyűjteni ahhoz,hogy kiálljak amellett,amit tegnap mondtam.Mármint hogy vége.

Mégha nem is gondolom így.Muszáj valahogy megmutatnom végre,hogy nem tehet meg Velem bármit.Nem tudom hogy sikerül.Ha szerelem van,akkor ez irtó nehéz....

Egyébként Kérdező,ez az érzés mindig nagyon rossz,amikor úgy érzem nem bírom tovább.Most is mintha 5 tonnás súly lenne a mellkasomon.Remélem Nálatok is csak 1 a több közül ez az érzés és sikerül végül megmenteni a kapcsolatotokat.

2013. máj. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Folyamat volt, de eljött a végére a pont is. Egy olyan alkalom, amikor rádöbbentem, hol foglal helyet a család a férjem fontossági sorrendjén, és ez volt egy megbocsájthatatlan húzás.
2013. máj. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!