Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért pont most jönnek ezek elő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont most jönnek ezek elő?

Figyelt kérdés
Nem értem magam. 2hónapja szakítottak velem.Az ok megemészthetetlen számomra,nem is lényeg,hál'isten nem alázkodtam meg,nem könyörögtem,nem hívogattam.Picit sírdogáltam,de próbáltam tartani magam,sokat aludtam,és beszélgettem erről,próbáltam nyugtatni a lelkem.Erre most jönnek elő azok a tünetek,amik egy kapcsolat végét követően sem jelentkeztek,vagy csak egyből utána.Ha vásárolok a boltban,a sírás környékez,ha nem úgy szól a pénztáros,pityergek utána.Nem főzök olyat amit együtt ettünk,nem veszek semmi olyasmit ami rá emlékeztet.Vezetés közben olyan vagyok mint egy zombi,csak nézek,de nem látok,alig bírom visszatartani a sírást.Ha sportolok,csak rá gondolok.Ha nézek egy filmet,azon is pityergek.Ha iszok esetleg valamit,még rosszabb.Amit nem értek:minden szakításom után romokban voltam,de egyre jobban lettem.De most ez miért van fordítva?Nem tetszik ez nekem.Nem lehet hogy azért van ez,mert tudat alatt úgy érzem hogy ő az igazi? Ráadásul jóval a 3.x.-en túl vagyok,miért nem tudok felnőtt ember módjára viselkedni?Soha nem voltam gyenge,és most még ez miatt is csalódtam magamban.Meg mindenben.Senkit nem akarok magam körül látni,senkivel se akarok beszélni.Kipróbáltam már minden tanácsot,miért nem javul a helyzet?Itt az idő múlása se segít...:(
2012. jún. 21. 03:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek! Mióta voltatok együtt? Mi volt a szakítás oka? A mi korunkban nehezebben veszi az ember az ilyen "kanyarokat"! Főleg ha szereted az illetőt, és szerelemből voltatok együtt! Látsz valami esélyt rá hogy újra összejöjjetek?

37/F

2012. jún. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem most ilyen korszakát éled az életednek,ezért kijön rajtad az érzékenység!


3 szót kell megjegyezned és sokat ismételgetned:


Minden

Rendbe

Jön

2012. jún. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A gyászfolyamatban kicsit elhúzódott a tagadás fázisa. Ezért késleltetve jelentkezik a többi fázis, amin szintén át kell haladni a "gyógyuláshoz".
2012. jún. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én ezt egy kicsit rövidebb verzióban csináltam meg. Pár napig olyan voltam mintha semmi sem történt volna, aztán mondhatni elmúlt a sokk hatás és összeomlottam. Azóta is 1-2 havonta rám jön ez a depi, és pár napig ki vagyok készülve tőle. Telnek a hónapok, lassan már évek, de nem változik semmi. Nem múlik, nem felejtődik. Nem hallgatok kedvenc együttest vagy énekest, mert neki is az volt. Nem nézek romantikus filmet és olyan filmeket amiről tudom, hogy kedvelte.

Eléggé ki szoktam borulni szakítások után, de azért ahogy telik az idő, mindig jobb lett. De most nem.

Én már csak hagyom, hogy fájjon ha épp az van soron, úgysem tudok hatni rá.

2012. jún. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2évig voltunk együtt,de ebben a két évben nagyon sok minden történt,ami mással nem,sok közös vonásunk volt jellemileg is,ezt másnál nem éreztem.Ezért is nehéz elengednem,mert ezeket a tulajdonságokat kerestem.Persze volt rossz is,de ebben a korban már tényleg nehezebben veszem a kanyarokat.Sok esélyt nem látok a kibékülésre,mert nem jelentkezik,nekem meg kell annyi önbecsülésemnek lennie,hogy nem futok utána.Talán majd egyszer rájön hogy hibázott,nem tudom.Szerinte nem voltam hűséges.De semmi konkrét bizonyítékot nem tud felmutatni,egyszerűen így gondolja.Ezt nem tudom megemészteni,hogy ilyen hülyeség miatt félredobott mindent.Próbálom győzködni magam,hogy ha nem bízik meg bennem,akkor jobb is így,csak ezt nem hiszem el.Ő sokat van emberek között,mert olyan munkája van,neki biztos könnyebb,de nekem ez se segít.10évvel ezelőtt könnyebben ment az ismerkedés,de már nem érzem azt hogy ezen segítene egy új kapcsolat,és már nem is akarok.Attól félek hogy a szívem mélyén ő benn fog maradni,és mindig elő fog bukkanni.Volt kapcsolataimmal kapcsolatban nem érzek ilyet,elfogadtam hogy jobb volt hogy nem maradtunk együtt.Teljesen meg vagyok keveredve,és az se állapot,hogy két naponta be vannak dagadva a szemeim.
2012. jún. 21. 12:54
 6/8 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok. És te kedves kérdező, hűséges voltál? Ez ugyanis nem derül ki egyértelműen a kommentedből, csak annyi, hogy a párod nem tudta az ellenkezőjét bizonyítani.
2012. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Természetesen az voltam,különben nem esne rosszul ez az egész.
2012. jún. 22. 02:07
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor csak azt tudom kívánni hogy kitartás, és találjon rád a boldogság, és sosem hagyjon el téged!
2012. jún. 22. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!