Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férj vagyok. Második forduló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férj vagyok. Második fordulóra papírok beadva a részéről. Mi a helyes ilyenkor szerintetek?

Figyelt kérdés
Kér asszonytartást (150e), két kiskorú fiú (2 és 5) 100-100e. Házrészlet 300e. 6 éve csak én dolgozom, 3 hónap fizetéses szabadság után ő újra gyesen május végétől. Egy hónapja egyetlen álláspályázat sem. Takarítónő jár, autó, magánbölcsöde a kicsinek. Folytonos gúnyolódás, azt se tudja hol dolgozm, 8 hónapja nem kérdezte mi a helyzet a munkahelyen. Minden értelemben házisárkány. Emiatt évek óta ellaposodott házasság. Fiaimat imádom, a családért és értük élek, minden pénz haza megy, nincs haveros kimaradozás. Agresszív verbálisan és fizikailag is (pofon, köpés). Balhék után kiléptem sétálni, kitette a nagyfiút az ajtó elé sírni az apja után.
2013. máj. 17. 14:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Egy jó ügyvéd és mehet a sóhivatalba, jah meg melózni. Ez egy egoista némber. Még anya sem. Semmi több.


Én a helyedben a gyerekelhelyezést a saját részedre meglépném. Azonnal. Ráadásul reális esélyed is volna rá.

2013. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%
Mennyi papíron a nettó fizud?
2013. máj. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ügyvéddel érték% alapján állapodj meg. Akkor mindent elkövetnek. Ha az irásod igaz, és valóban a gyerekkel kapcsolatban úgy történt ahogy irtad, megfogod kapni a gyerekeket.
2013. máj. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
papíron és valójában is 675e
2013. máj. 17. 14:41
 5/20 anonim ***** válasza:
47%

4 Lépj, és kérd a gyerekek felügyeleti jogát. Ha anya lenne-de nem az, egyértelmű, ahogy irtad-nem mondanám ezt.

Egy anya sosem tenné ezt és igy, egyrészt a gyerekei miatt másrészt a gyerekei apja felé való tisztelet miatt.

2013. máj. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Mikor a gyereket meg akartam vigasztalni, fölénk állt és ordított, hogy a jó apuci így meg úgy. A hüppögő földön ülő gyereket ordítva szidta, ő szegény azt mondta, hogy azért sír, mert az anyja haragszik rá. aztán nekemesett, hogy a hozzáállásáért én vagyok a hibás. Hogyan bízhatnám rá a gyerekeket?!
2013. máj. 17. 14:46
 7/20 anonim ***** válasza:
Asszonytartást nem fog kapni szerintem, Magyarországon az nem bevett szokás ha csak nem beteg tartósan. Állapotos? Mert újra gyesen van... ezt a részét nem értem. Egyébként az első pofonnál és lelki terrornál elváltam volna. Elítélem a bántalmazás minden formáját. Add be a válópert. ha nem kapod meg elsőre a gyerekeket akkor fellebbezhetsz. A második tárgyaláson általában már az apa kapja meg a gyereket. Egyébként kérdezted már tőle miért ilyen? Ha évek óta ellaposodott a házasság minek kellett a második gyerek?
2013. máj. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
En szereltetnek kamerat a hazba a tudtan kivul, mert mondani barmit lehet a birosagon.
2013. máj. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

A kétévessel folytatja a gyest, nem terhes újra.

A hozzállása miatt a libidó nullázódik... lenne kedved olyannal szexelni, akitől egész nap azt hallod mekkora nulla vagy?

2013. máj. 17. 15:03
 10/20 anonim ***** válasza:

Hetes vagyok.

Szerintem próbálj megnyugodni amennyire csak tudsz és kérd a gyerekek elhelyezését nálad. Nem tesz jót a gyerekeknek ha őket is alázza. Sajnálom ami veled történt.

2013. máj. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!