Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férj vagyok. Második forduló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férj vagyok. Második fordulóra papírok beadva a részéről. Mi a helyes ilyenkor szerintetek?

Figyelt kérdés
Kér asszonytartást (150e), két kiskorú fiú (2 és 5) 100-100e. Házrészlet 300e. 6 éve csak én dolgozom, 3 hónap fizetéses szabadság után ő újra gyesen május végétől. Egy hónapja egyetlen álláspályázat sem. Takarítónő jár, autó, magánbölcsöde a kicsinek. Folytonos gúnyolódás, azt se tudja hol dolgozm, 8 hónapja nem kérdezte mi a helyzet a munkahelyen. Minden értelemben házisárkány. Emiatt évek óta ellaposodott házasság. Fiaimat imádom, a családért és értük élek, minden pénz haza megy, nincs haveros kimaradozás. Agresszív verbálisan és fizikailag is (pofon, köpés). Balhék után kiléptem sétálni, kitette a nagyfiút az ajtó elé sírni az apja után.
2013. máj. 17. 14:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, semmi különös, a leírás alapján a házastársi tartás eleve felejtős, ezen túl meg kérd a gyerekek nálad történő elhelyezését, és a volt feleséged mindenkori jövedelmének 30-40%-ban megállapított tartást. A beadványban mutass rá, hogy az asszony idegileg labilis, kiszámíthatatlan, dühkitörései, kontrollálatlan indulatai vannak. Ennyi.
2013. máj. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Fordulj ügyvédhez. Nem hiszem hogy ez úgy működik, ahogy a "kedves" exfeleséged elképzeli. Legalábbis remélem. Asszonytartás 150e... na persze...

31N

2013. máj. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal pszichológusi szakvéleményt kérni a gyerekekről, nem megvesztegethető pszichológustól! Ha tényleg így viselkedik velük az anyjuk, pikk-pakk kiderül, hogy pszichésen alkalmatlan a gyereknevelésre, és kárt tehet lelkileg bennük!
2013. máj. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Asszonytartás felejtős! Mi a helyzet a "házrészlettel"? Közös ház vagy a házasság előtt szerezted?? Ha 6 év alatt nem dolgozott semmit akkor ost a Te pénzed nélkül hogyan tartaná el agyermekeit. Akár kérj pszichológiai vizsgálatot a két gyermekre, hogy megállapítsák, hogy viszonyulnak az anyához és hozzád. Szerezz egy jó ügyvédet, kifizetődő lesz a későbbiekben.
2013. máj. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ilyen magas fizetésnél nem fognak 40%-ot megítélni. Ilyenkor a fix összeg a megoldás, persze a gyerekek szükségleteihez mérten. De jobb lenne ha nálad lennének elhelyezve.
2013. máj. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Egy jó ügyvéddel kenterbe vered.
2013. máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Fordulj ügyvédhez! Undorító egy "nő"
2013. máj. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Van ügyvédem. A ház közös tulajdon, én vagyok a főadós. Mindkettőnknek van egy-egy lakása is még, az övé hitellel terhelt, előző férjétől szerezte a másik felét.

Erőt adtatok, köszönöm.

2013. máj. 17. 22:21
 19/20 A kérdező kommentje:
Jah, a házat persze csak én fizettem, mert mikor megvettük, ő már gyesen volt, a gyerek akkor még nem volt egy éves se. Most már 5. Közben jött a második, ezért írtam, hogy csak én dolgozom, mióta ide költöztünk. Sose csaltam meg, boldog voltam 10 éve, hogy végre egy nő, aki megéri a hűséget, és tudok álmokat kidolgozni. Most ezek az álmok dőlnek le, ez egy férfi vége...Jah, kétszer vesztettem el a munkahelyem közben, egy 9 és egy 6 hónapos munkanélküli időszak volt, természetesen a kiadásokkal. Talpraálltam. Most ő kellene menjen dolgozni, de 1 hónapja meg se rezdült, csak a b@szogatás megy. Én csak a fiaim miatt ragaszkodom a családhoz, túl kicsik még ahhoz, hogy válási árvákká váljanak egy téboly miatt.
2013. máj. 17. 22:27
 20/20 anonim ***** válasza:
Egy jó ügyvéddel sok mindent elérhetsz!! Gondolom ezeket tudod bizonyítani is, hogy Te törleszted a házat és Te voltál/ vagy az egyedüli családfenntartó az egész életközösség alatt! Ne csüggedj, de ne hagyjd, hogy tönkretegyen egy ilyen vérszívó banya! De mégha a gyerekek nála is kerülnek elhelyezésre, ilyen magas fizetésnél ne is számítson 40 % gyerektartásra, mert az irreálisan magas lenne. Sok sikert
2013. máj. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!