Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan tudom elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom elérni, hogy kötelezve legyen arra, hogy minden hónap másodikáig fizessen? (De perre nincs fölösleges pénzem! )?

Figyelt kérdés
Van egy személyi kölcsön tartozásom ami csak az én nevemre szól és minden hónap másodikán esedékes. Elváltam és a bírói végzésben csak annyi van, hogy felesben kell fizetnünk. De a volt nejem csak hónap vége felé óhajt fizetni. Beszélni nem lehet a fejével! Én meg nem bírom fizetni, plussz még rájön minden hónapban a késedelmi kamat is!
2009. okt. 6. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

A hónap végi pénzt, amit ad, miért nem teszed félre a következő hónap elejére esedékes törlesztőig?

Ha minden hónapban fizet, ebben az esetben nem értem mi a probléma.

2009. okt. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Esetleg lelehetne vonni a számlájáról,vagy a fizujából.
2009. okt. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés, hogy a késedelmi kamatot ilyenkor (amikor bizonyíthatóan az egyik fél hibájából adódik), szintén felesben kell-e fizetnetek? Hívd fel telefonon a bíróságot, velem nagyon segítőkészek voltak az itteni titkárságon dolgozók, csupa jó tapasztalatom van. Talán tudnak rögtön tanácsot is adni, hogyan lehet jogértelmezést kérni erre az esetre? Ha van valami ingyenes beadvány, kérelem, amit ilyenkor tehetsz, Ők biztosan tudnak majd róla.
2009. okt. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%

Még mindig nem értem, hol a hónap végi pénz.

Ha minden hónapban fizeti, akkor annak meg kell lennie, hacsak nem te költöd el másodikára az a pénzt....

2009. okt. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg amit most kell/kellett volna fizetnije arra majd okt. végén kapja a pénzt, azt tegye félre novemberre???És akkor miből fizeti ki az októberit?????
2009. okt. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Először énis arra gondoltam, de ha a nő rendesen fizet akkor ez úgy jön ki, hogy a novemberit október végén adja oda, előre, mert ha minden hónapban fizetett eddig, akkor az azt jelenti, hogy előre adta oda pénzt. Mert egy szóval sem lett említve, hogy egyszer is nem adta oda.

De a kérdező nem nyilatkozik, ez csak feltételezés.

2009. okt. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem értem miért problémáznak ezen. Szóljanak a bankban, hogy tegyék másnapra a kifizetést, mert sajnos nem arra a napra esik az ő fizetésük, és meg van oldva. A banknak az a lényeg, hogy megkapják a pénzt. És, ha szólnak, hogy fizetnének, de így nem tudnak, akkor biztos segítenek.
2009. okt. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Vonni tőle nem lehet mert ezidáig nem találtam rá törvényes megoldást! Ja és nem fizetett soha előre! Egyszerű elvárásom van! Másodikára a pénz a számlán legyen! olyan bonyolult ez? A bankban meg nem lehet a dátumot átrakni semmilyen módon! (Ezzel próbálkoztam először!)
2009. okt. 12. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!