Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ez a kapcsolat tényleg meghalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kapcsolat tényleg meghalt? Hogy lehetett így elrontani?

Figyelt kérdés

2 évig voltam a párommal, fiatalok vagyunk. Nyáron volt egy abortuszom nem tervezett terhesség miatt. Én akartam a babát, de ő azt mondta, ha megtartom 90% az esély, hogy elhagy.


Azóta próbáljuk rendbehozni a dolgot, de azóta félig tudatosan félig tudatalatt büntettem. Szörnyen viselkedtem vele, csúnya dolgokat mondtam, hogy mennyire gyűlölm, hogy ő csúnya és majd találok jobbat és akkor lelépek.

Erre ő unta meg a bántásaimat, és hogy minden idegesített vele kapcsolatban, és elhagyott.


Most szörnyű. Fáj, hogy abortuszra kényszerített és nem mondta azt, hogy akkor vállaljuk a felelősséget és belevágunk, de ezt megbocsátottam neki. Próbáltam kedves lenni, de nem ment:(( Most, hogy elhagyott, úgy érzem menne, de ki tudja.

Hiányzik és szeretem, de nem tudom tényleg szerelmes vagyok-e vagy csak a megszokás és a ragaszkodás hiányzik?


Az abortusz előtti életemet akarom visszakapni vele. Mi lesz most?


2009. okt. 12. 16:05
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
89%
Mit akarsz rendbehozni????!!!!Felejtsd el!Megzsarolt,hogy elhagy ha nem veteted el a babát.Az egy szemét.Ugy néz ki egy abortusz kellett ahoz,hogy megtudd kivel van dolgod.
2009. okt. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
87%
Elöző vagyok.Az ,hogy csunyákat mondták rá semmi ahhoz,amit ő tett veled.
2009. okt. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:

de akkor miért szeretem még mindig?? annak ellenére, hogy miatta mentem bele az abortuszba, még szeretem??

lehet valakit akkor is szeretni, ha vmi szörnyűt tett veled?


és, ha mégse hagyott volna el a műtét után?

2009. okt. 12. 16:12
 4/48 anonim ***** válasza:
77%
Ez egy ÁLLAT!! Bocsánat így ismeretlenül is...Nem érdemelvbmeg, a bábát kellett volna választanod neked is! Bocs mégegyszer...
2009. okt. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
86%

faxa kapcsolat lehetett, ő megzsarolt, te meg bünteted.


és ez kinek jó és miért?


kinek lenne ez jó a jövőre nézve?


szerintem ő már akkor is látta, hogy nem jó a kapcsolatotok és azért vett rá az abortuszra. ami utána jött az csak pont volt az i-re

2009. okt. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

visszagondolva lehet jobb, hogy mindkettő ment...ha mostitt lenne egy baba, aki rá emlékeztet, akit nem tudok ellátni, csak még kilátástalanabb lenne.


de tényleg ő a szemét?tudtam, hogy nem akar még babát, de belement, hogy naptármódszert alkalmazzunk,ami hülyeség volt tudom!!de tudta, hogy úgy megy el, hogy lehet semmi nem véd!

de aztán sokat ápolt a műtét után, én meg rondán viselkedtem vele, öngyilkossággal fenyegetőztem ,elmondtam a világ szarának, mert bosszút akartam állni. lehet, ha kedves lettem volna, az abortusz után még lett volna esélyünk?

2009. okt. 12. 16:20
 7/48 anonim ***** válasza:
95%

Dehogy bocsátottál meg neki az abortusz miatt. Akkor nem büntetted volna ("Szörnyen viselkedtem vele, csúnya dolgokat mondtam, hogy mennyire gyűlölm, hogy ő csúnya és majd találok jobbat és akkor lelépek.").


Lépj egyet tovább. Gondold végig, miért is haragudtál rá? Mert éretlennek érezte magát egy gyerek felneveléséhez és ezt be is vallotta (csak nem ezekkel a szavakkal)? Jobb lett volna, ha később -már a kisbaba megszületése után- un bele a sírásba, a pelenkázás nyűgébe, az állandó éjszakázásba belefáradt párjába, a folyamatos pénzhiányba (hiszen mint írod, fiatalok vagytok)?

Bírtad volna-e ezután egyedül? Csak a picivel mindig? Szórakozás, lazítás szinte soha.


És, ha már döntöttetek, nem volt-e részedről igazságtalan tovább piszkálni a megváltoztathatatlan miatt?

2009. okt. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok.Igen lehet szeretni,mert nem látsz a szerelemtől.De ha most elfelejted,és késöbb visszagondolsz erre,rájössz igazam van.Nem szeret igazán.2év után válalnia kellett volna a gyereket,ha szeret.De ha nem is tudta volna vállalni,akkor sem kellett volna zsarolnia,meglehet beszélni.
2009. okt. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
tudom, hogy igazságtalan volt részemről a piszkálás,de ne mdirekt csináltam!!!most már tudom, hogy nem kellett volna, de ösztönből haraptam abba, aki elvette a kisbabámat!
2009. okt. 12. 16:22
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen csunya véget ért terhesség után már sohasem lenne köztetek igazi szerelem. Ez / a kisbaba vállalása/ lett volna az igazi vállalása a másiknak, a kettőtök öröme, amibe ő belepiszkított mondván: ha ,meghagyod, elhagy. Teljesen kivül helyezte magát a történteken és mosta kezeit... Benned most kértfajta fájdalom munkál. Egyik a babád, a másik a párod elvesztése. Hidd el, ezzel a babüggyel lezárult ez a kapcsolat. Gazdagabb lettél egy tapasztalattal és szegényebb egy lelketlen, felelőtlen, hozzád méltatlan emberrel.
2009. okt. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!