Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon jól döntöttem? Eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon jól döntöttem? Eddig mindig a szívemre hallgattam ha egy új pasiról volt szó. Csalódtam is mindig! :SÁllandóan kifogtam a bunkókat akik persze rendre át is vágtak. Most van egy fiú. Hihetetlenül jól érzem magam mellette, rengeteget nevetünk.

Figyelt kérdés
érzem h vele boldog lehetnék...kedves aranyos és nem csak meggdugni akar..de ott egy másik fiú..akitől egyszerüen nem tudok megszabadulni..csak kavarás volt..kifejezte elég rendesen h nem akar semmi mást..bnője is van már..de mégis 2értelmű jeleket küld..őt szeretem..:Sde most az eszemre és nem a szívemre hallgattam és összejöttem azzal a fiúval akivel nagyon jól érzem magam..de a szívem mást mond..az eszem pedig azt h ez a fiú tuti nem vág át...a másik meg igen..:Sjól döntöttem?
2009. jún. 22. 19:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm a válaszokat!!Meg aki megérti ezt az egészet!!:S
2009. jún. 22. 19:34
 2/5 anonim ***** válasza:
SYÓ.én emgértelek általában ugyanígy jártam.idővel megszereted (remélem) anormális fiút és boldog leszel vele
2009. jún. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen idővel majd megszereted azt a normális fiút. Remélem. A másikkal nem kell foglalkozni, mivel 1. van barátnője. Ne te legyél aki miatt ők szakítanak és idővel(ha össze jössz vele, mert a szívedre hallgattál)a fejedhez vágja a másik milyen volt...stb.
2009. jún. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Válaszd a normálisat, a nemnormálisnak barátnője van és megcsalná veled.

kell neked az hogy lelkiismi furdid legyen ,képzeld a barátnője helyébe magad szegény lehet nem is tud semmit az egészről és neked se esne jól ha valaki lenyúlná azt akit szeretsz

meg utána jól otthagyna mert vagy szerez egy újabb trófeát vagy visszamegy a nőjéhez lényeg hogy nem veled lesz.

Na meg ha vele ezt teszi majd veled ne tenne máshogy?Te is úgy járnál mint a barátnőja,egy lennél a sok közül.

oké hogy nem olyan izgi még a normális de megbízható és jól érzed magad vele magad?

Egyszerű a képlet, sok boldogságot, szurkolok nektek!

2009. jún. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!Én is úgy gondolom h jobban jártam így..kérdés h el tudom e felejteni azt a bunkót....:S
2009. jún. 22. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!