Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Teljesen tanácstalan vagyok.13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tanácstalan vagyok.13 éve élek a párommal, van 3 gyerkőcöm, egy közös. Már hosszú hónapok óta azon gondolkodom mit kellene tennem, elköltözzek, ne költözzek? .

Figyelt kérdés
Szóval: állandó megaláztatás, veszekedés, lelki terror, gyerekekkel nem ember módjára beszél és velem sem, (nem bántja őket fizikailag) csak veszekedik, ordibál. Lehord bennünket. Én nem érzem magam mellette nőnek. Szex ritkán de akkor is bűntudatom van tőle. Nem akarom őt érzés. Jobb lenne nélküle mindenkinek. Nem jó ez így senkinek tudom jól, de mégis valami miatt nem tudom csak úgy elhagyni. Egyszerűen nem tudom hogy képes lennék megállni a helyem egyedül a gyerekkel. Most ott tartok hogy ma munka után haza megyek és összeszedek pár cuccot és elmegyek onnan, mert elég volt. De a ahogy jobban belegondolok ebbe a költözésbe máris meghátrálok. Félek az egész balhétól, mit szólnak az emberek. Pár hete elég sokszor kiborultam, és elkezdtem vele beszélgetni, de hol a pénz került szóba vagy az amit mindig mond "már megint volt időd gondolkodni" és itt végem van nem lehet megbeszélni vele semmit. Kértem hogy menjünk párterapeutához erre ő "nehogymár kidobjam erre a pénzt" na hát most akkor mit is csinálhatnék? Valaki erre valami tanácsot tudna e nekem adni? Vagy fogja, meg a cuccainkat és tűnjünk el onnan?
2013. márc. 28. 12:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
A gyerekeidet teszed ezzel tönkre ha maradsz. Egyértelmű,hogy motyó összepakol és sipirc. Az elején nehéz lesz egyedül de belejössz hidd el. És esélyed lesz,hogy egy jó kapcsolatba kezdj valakivel és a gyerekeid sem lelki terrorban fognak élni.
2013. márc. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%

Én megmondanám, hogy vagy párterapeuta vagy válunk.

Mit szólna a szomszéd meg hülyeség vagy nem értem miért számít.

2013. márc. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Aki eddig süllyed, hogy így bánik a családjával, nem érdemes párterapeután gondolkodni. Önbizalom. Arra van nagy szükséged. Ajánlom figyelmedbe Csernus Imre: A nő című olvasmányát, komolyan mondom olvasd el, pedig én sem bírom ezt a palit, de olyan igazságokat mond ki, amit én soha nem mertem volna magamnak bevallani. Legyen erőd és lépjél, amilyen gyorsan csak lehet. Ilyen emberre nem szabad elpazarolni az életed, arról nem beszélve, hogy a gyerekeidnek is milyen rossz példát mutatsz.

A gyerekek ráadásul akik így nőnek fel, nem mondják ki sokszor, de iszonyú mély nyomot hagy bennük a szülei gyűlölködése, szenvedése.

Úgyhogy szedd össze magad és zárd le ezt az egészet. Egy ilyen ember nem érdemel meg téged. Egy határozott, önbizalommal teli nő hidd el sokkal szebb, vonzza az embereket, viszont egy határozatlan, boldogtalan nő csak taszít mindenkit magától.

2013. márc. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
És hogyan tovább? lesz tovább? tudom hogy ettől már csak jobb lehet , de miért olyan nehéz elengedni ezt az egészet?
2013. márc. 28. 12:46
 5/20 anonim ***** válasza:
Amíg az előző kapcsolatból származó gyerekeiddel tudtál tovább lépni akkor most miért hiszed azt, hogy nem menne?
2013. márc. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
annyi kérdésem lenne. tudom hogy a gyerekeknek nem tesz ez jót.. és ha lépek csak is ő miattuk teszem. de mégis nehéz.. félek hogy egyedül maradok. teljesen tönkrementem:(
2013. márc. 28. 12:49
 7/20 anonim ***** válasza:
Azért nehéz elengedni, mert gyakorlatilag már ehhez az élethez vagy szokva. Megszoktad a rosszat.
2013. márc. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
csomó helyről letölthető, megvan hangoskönyvben is: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. márc. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
az előző kapcsolatomnál engem hagytak el.. lehet ez a sorsom hogy ilyen barmokat fogok ki.
2013. márc. 28. 12:50
 10/20 anonim ***** válasza:

Azért félsz, mert egyelőre még nem látod a jövőt. Nem szabad olyanokra gondolni, hogy nem fog menni, meg egyedül maradsz, arra kell gondolnod, hogy végre erős vagyok és otthagyok egy bunkó, szemét embert, aki nulla tisztelettel volt irántam. Biztos nehéz három gyerekkel egy ekkora döntést meghozni, de a magad és az ő érdekükben muszáj. Egy élted van, nem áldozhatod fel magad csak azért, mert nem mersz továbblépni. Legyél bátor és nagyon határozott, ha eldöntötted, hogy mész, semmi nem legyen, ami megingathat, tartsál ki.

Becsüld meg magad annyira, hogy nem hagyod, hogy lelki terrorban kelljen élned, mert arra rámegy a nőiességed és az egészséged is.

2013. márc. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!