Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit kellene tennem? Tanácstala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Tanácstalan vagyok. Váljunk?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk házasok, alapjában véve nem rossz a házasságunk, szinte sosem veszekszünk. Szex viszont nincs köztünk, kb 1 éve. előtte sem volt nagy étvágya a férjemnek, heti 1-2, de ez most nagyon lecsökkent, és én is sokat változtam, "megnőttek" az igényeim. Ez az egyik probléma. a másik, hogy alig beszélgetünk, nincs kedve velem megbeszélni semmit, és rólam sem nagyon érdeklődik.(pl.mi történt a munkahelyemen, suliba stb) Szinte sosem mosolyok, amitől folyton frusztráltnak érzem magam, és kérdezgetem van e valami baja, amire persze falkapja a vizet, hogy nincs. Azt mondja féltékeny is, most kezdtem dolgozni, rengeteg uj barátra, ismerősre tettem szert. Próbálom bevonni öt is ebbe a körbe (nagyon nincsenek barátai), közös grillezéssel, ilyesmikkel, de ugy látom, nem nagyon vevő erre, mert szerinte mindenki csak "meg akar dugni". Vannak napok, amikor a köszönésen kivül egyáltalán nem szól hozzám.

Nem tudom mit kellene tennem, mert ez már igy megy 1 éve, és nagyon "lehuz". A gyerkőcök is picik még (4 és 1,5 évesek). Ti mit tennétek?


2012. aug. 6. 07:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
én válnék a helyedben
2012. aug. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Párterapeuta. Ha nem hajlandó rá vagy nem megy el Veled akkor sajnos válás.
2012. aug. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sajnos elzárkózik az ilyen dolgok elől. De azért megpróbálkozom még egyszer..
2012. aug. 6. 08:22
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát ez egyértelműen válás. Minél tovább húzod, annál rosszabb és annál kisebbek az esélyeid egy újabb kapcsolatra.
2012. aug. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek egymást, akkor először mindenképpen érdemes lenne megpróbálni helyrehozni a dolgokat. Először is beszélgetni kellene egymással, kettesben, hogyan jutottatok idáig, kinek mi a problémája, mi bántja, mi lehet a megoldás, stb.


Közös gyerekeitek vannak, az ő érdekük is egy harmonikus család.


Viszont ha a férjedet már nem érdekled, ha tényleg elhidegült tőled, akkor inkább a válás, minthogy boldogtalan légy.

2012. aug. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért a válás előtt még tenni kéne pár kört.


Nem kérdezgetni kell, hogy Neki van-e baja, meg mi a baja, hanem elmondani, hogy mi a Tied! Le kell ülni, megbeszélni.


Szeretitek egymást?

2012. aug. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Az a baj, ha elmondom, hogy engem mi bánt, akkor azt egyből támadásnak veszi és visszavág valamivel. Próbáltam már jopárszor.

Nem tudom, hogy szeret e még. Tegnap elmetünk tennem vacsorázni, hozzám sem nyult egész uton, nem fogta a kezem mint régen. a gyerekekkel jol elvan, ezzel nincs gond. heti 2 nap dolgozom és mindig a szememre hányja hogy azért nem fognak szeretni a gyerekek, mert 2 nap az anyosnál hagyom őket. ez annyira fáj!

Én sértve érzem magam, sajnos ez most eluralkodik felettem. volt egy komolyabb sérülésem, sokat voltam kórházban, és alig jött be, a mentővel sem jött el stb. ez nagyon rosszul esett. nem tudom...

2012. aug. 6. 09:53
 8/15 anonim ***** válasza:

A te férjednek kissebbségi érzése van veled szemben, ez nyilvűnvaló.

Nem lehet, hogy szeretne ő veled szeretkezni, csak nem képes rá és ezt titkolja?


Szerintem neki egyedül kellene elmennie dokihoz, pszichológushoz, eléggé depressziósnak tűnik.

Én úgy gondolom, hogy helyre jöhet a házasságotok a gyerekek érdekében, de elég sok mindenen át kell esnie a férjednek.

2012. aug. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Régebben hogy kezeltetek konfliktusokat, hogy tudtatok megegyezni vitás kérdésekben?
2012. aug. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ha ő így viselkedik, hát viselkedj te is így! Ha azt mondja, biztos mindenki csak meg akar dugni, mondd, hogy reméled, mert már ideje lenne! Ha ő nem bír férfi lenni a kapcsolatotokban, akkor legyen más. Nem várhatja el tőled, hogy egész életedben szex nélkül legyél.

Az meg, hogy anyósnál vannak a gyerekek, mikor te dolgozol, szerintem nem gond, ettől nem leszel rossz anya, el ne hidd.

2012. aug. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!