Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek ebből egyértelmű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből egyértelmű hogy megcsalt?

Figyelt kérdés

Megtaláltam egy sms-t a párom telefonjában amiben ez állt(bárki bármit gondol nem szoktam megnézni de az ő telefonját használtam mert az enyém nem kapcsolt be):

Szia!Nagyon kívántalak az este,hiányzol,kár hogy nem jöttél.csók.

Szerintetek?



2013. júl. 21. 20:53
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%
Hát ez elég félreérthetetlen...szerintem.
2013. júl. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
76%
Én rákérdeznék, megmutatnám neki, aztán ha hebegne-habogna (ami 99%) akkor szépen nem diszkréten kiadnám az útját. Hacsak nem ment félre az sms, ennek is hagyni kell 1% esélyt azért.
2013. júl. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
81%
:(
2013. júl. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Biztos hogy ő kapta az sms-t.Szembesítettem és tagad.

Ez elég egyértelmű,volt valami a nővel de ebből vajon biztosra vehetem hogy leis feküdt vele vagy csak volt "valami"?!

2013. júl. 21. 20:56
 5/37 intrepid ***** válasza:
13%
Nem biztos, hogy megcsalt. Olvasd el még egyszer: "kár, hogy nem jöttél". Istenem, egy nőnél ostobább csak egy másik nő lehet.
2013. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
kár hogy nem ment.persze,akkor nem ment de előtte csak volt valami ha már kívánta?nem?
2013. júl. 21. 20:58
 7/37 anonim ***** válasza:
66%

Egy ilyen egyértelmű üzenetet hogy lehet tagadni...? Azt mondja, hogy nem is ő kapta vagy mit?

Egy nő nem mond olyat, hogy "nagyon kívántalak", ha nem volt szex már előtte is. Szóval szerintem egyértelmű.

2013. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
64%
Ez egyértelmű.
2013. júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
78%
Nem úgy hangzik ez a sms, mintha az első légyottot hagyta volna ki ezzel a nővel a párod. :) Nyilvánvaló a szitu, miért akarod mentegetni?
2013. júl. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Van 2 kisgyerekünk,reméltem hogy tényleg nem sexelt,de sajna én is afelé hajlok hogy megtette:(
2013. júl. 21. 21:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!