Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek ebből egyértelmű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből egyértelmű hogy megcsalt?

Figyelt kérdés

Megtaláltam egy sms-t a párom telefonjában amiben ez állt(bárki bármit gondol nem szoktam megnézni de az ő telefonját használtam mert az enyém nem kapcsolt be):

Szia!Nagyon kívántalak az este,hiányzol,kár hogy nem jöttél.csók.

Szerintetek?



2013. júl. 21. 20:53
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
35%

Miért keresel mentséget a számára? Nem egyértelmű? És engem nem is konkrétan az érdekelne, hogy már megtörtént-e vagy nem...itt már így is-úgy is van valami....

És mi az hogy a te hibádból volt mélyponton a kapcsolat?? mindenhez 2 ember kell...és ha probléma van nem ez a megoldás, hogy másfelé megyek!

Ne mentegess egy görényt!

2013. júl. 22. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Az én páromnak több telefonja is van. régebben egyszer mikor dolgozott én otthon voltam és az egyik telefonja rezgett. nem akarta abbahagyni meg sípolt, így megnyomtam. két üzenet is volt, hogy vacsora után felhívlak édesem, meg nagyon szeretlek stb. tisztára kiakadtam, azt hittem ott kapok szívrohamot. felhívtam a páromat, hogy számon kérjem. Fogalma sem volt, miről beszélek, amit persze nem hittem el. felhívtam a számot és egy férfi vette fel a telefont. véletlenül küldte oda a két üzenetet, se előtte se utána nem jött más üzenet.
2013. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok és én is kaptam már sok téves sms-t, az egyikben a kovászos uborka receptjét kérte el valaki :D
2013. júl. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim válasza:
Szerintem szorongasd a drágát ameddig lehet,utána meg a nőszemélyt is.A kettőből csak kijön egy sztori.Abból meg te döntöl!!!De ha kivánta akkor előzőleg már kielégült.Nem??Ja a k... meg jól meg tanitanám hogy nem kell más családjába bemászni..
2013. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
Én amikor elolvastam az smst mintha mondjuk Én kaptam volna nekem rögtön az volt a megérzésem hogy igen ez olyan egyértelmű, hogy megcsalás, egy nő akkor ír ilyet amikor már volt valami közöttük,különben miért lenne ilyen konkrét utalása és csak a szexre?
2013. szept. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
nem egyértelmű mert ugye nem ment el. de előtte bármikor elmehetett már...
2013. okt. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
egyértelmű hogy kapcsolatot folytat, már túl vannak jó néhányon, nem ez az első,
2020. okt. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!