Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek ebből egyértelmű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből egyértelmű hogy megcsalt?

Figyelt kérdés

Megtaláltam egy sms-t a párom telefonjában amiben ez állt(bárki bármit gondol nem szoktam megnézni de az ő telefonját használtam mert az enyém nem kapcsolt be):

Szia!Nagyon kívántalak az este,hiányzol,kár hogy nem jöttél.csók.

Szerintetek?



2013. júl. 21. 20:53
1 2 3 4
 11/37 intrepid ***** válasza:
22%
Ez nem is jutott eszembe. Tele van a telefonom nem nekem szóló SMS-ekkel. Ha én kaphattam gellert kapott SMS-t, ő is kaphatott. Máskor szokott eljárni este? Az sem garancia, mehet kocsmázni is, kártyázni is.
2013. júl. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
volt egy kissebb mélypontunk úgy 1 hónapja,akkor eljárt kocsmázni,akkori az sms is.1 hónapja minden nap és este itthon van csak dolgozni ment el.
2013. júl. 21. 21:10
 13/37 anonim ***** válasza:
81%

én is kaptam már olyan smst,hogy "szia kicsim,képzeld terhes vagyok"

Én felkeresném a nőt.

2013. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim válasza:
54%
Szerintem is egyértelmű... mivel mentegeti magát?
2013. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
74%
Nálam is volt hasonló szitu, de nem ennyire durva üzenettel. Én felhívtam a nőt és normálisan rákérdeztem. Utána páromnál is. Aztán rajtad áll, hogy hiszel e nekik. Meg attól is függ mennyire stimmel a 2 sztori. Mennyire beszélnek mellé. Mondjuk elég durva hogy tagad amikor ott van feketén fehéren egy ilyen mondat. Nyilván nem most kezdődött a történet, itt kell lennie valamilyen előzménynek. A kérdésedre válaszolva szerintem nem egyértelmű, hogy megcsalt-e, lehet nem volt hozzá bátorsága, de az már egyértelműbb, hogy próbálkozott más lánynál is.
2013. júl. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
a mentség az hogy a kapcsolatunk mélyponton volt amiről szerinte csak én tehetek.De a sexet tagadja.
2013. júl. 21. 21:13
 17/37 A kérdező kommentje:
a nő lehetetlen hogy elmondja,biztosan tagadna.
2013. júl. 21. 21:13
 18/37 anonim ***** válasza:
78%

egy próbát megér.

aztán ha a férjed kiakadna,hogy beszéltél vele akkor gyanakodnék

2013. júl. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
78%

Egyértelmű, nem?

A napokban derítettem ki teljesen véletlenül (Facebook), hogy a pasival, akivel alakultak (volna) a dolgok barátnője van (csak a csajnàl van kitéve), sőt, egy 2 éves fia is van... Képzeld el a helyzetet... Szerencsére időben kiléptem ebből a 'kapcsolatból'.

Nem lehet, hogy nálatok is ilyesmi a helyzet?

2013. júl. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
60%
a mélypont sem mentség.:((( valami tuti van köztük. lehet szexchateltek elötte vagy ilyesmi, de a lényeg hogy valamiért nem ment el a találkára a nőhöz. én felhívnám a nőt. ha a párod tagad és tartja magát a hazugséghoz akkor nem fogsz kiszedni belőle semmit.:((( de sajnos tuti van valami köztük.:((( sajnálom.:((((
2013. júl. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!