Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek ebből egyértelmű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből egyértelmű hogy megcsalt?

Figyelt kérdés

Megtaláltam egy sms-t a párom telefonjában amiben ez állt(bárki bármit gondol nem szoktam megnézni de az ő telefonját használtam mert az enyém nem kapcsolt be):

Szia!Nagyon kívántalak az este,hiányzol,kár hogy nem jöttél.csók.

Szerintetek?



2013. júl. 21. 20:53
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
68%
en a ceges stickemben levo sim kartyara kaptam olyan sms-t, hogy most vagy felvallalom a gyereket es fizetem utana a gyerektartast vagy nem lathatom tobbet. eloszor nekem sem hittek el, hogy valami tevedes van a dologban, de aztan belatta a baratnom is, hogy meg sem tudtam volna adni annak a kartyanak a hivoszamat.
2013. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
33%
A kérdés nem az, hogy megcsalt-e vagy nem, hanem az, hogy együtt akarsz-e maradni vele vagy nem. Ha együtt akarsz maradni vele, akkor ne firtasd azt, hogy mi volt köztük, vagy hogy honnan veszi a nő a bátorságot, hogy ilyen sms-t küldjön neki, meg egyáltalán. Volt ahogy volt, már mindegy. Van két gyereketek, átéltetek egy hullámvölgyet, ha szeretitek egymást minden rendben lesz. Ismered a mondást a lóról, meg az ő négy lábáról. Pedig a ló okos állat. Egy megbocsátással tartozni fog neked, mert jöhet a te életedben is egy olyan helyzet, amiért bocsánatot fogsz kérni. És soha ne mondd azt, hogy soha. Üdv. szeretettel.
2013. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
31%
21:23 tapsvihar!
2013. júl. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
92%
21:23-al egyetértek.Amugy miért csak a pasik telefonjára jönnek ilyen véletlen üzik???:DDDD Mind pasi aki ide irt...én miért nem kaptam soha ilyen VÉLETLEN smst?;) Hagyjuk már....:DD
2013. júl. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
81%
Nem, Én nő vagyok és mégis kaptam már smseket. Sőt egyszer felhívott egy nő és csilingelő hangon közölte velem,hogy a cuccaimat kitette a ház elé és elvihetem a hülye halamat is. :D
2013. júl. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
:D
2013. júl. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
0%

ITREPID NEM VAGY VICCES, KOTRÓDJ MÁR INNEN!!!!!

kedves kérdező, nagyon sajnálom, ez igen egyértelműen hangzik...szorongasd meg a pasas golyóit, ha hebeg, akkor kétségtelen...

2013. júl. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
39%
Szeretője van...
2013. júl. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
55%
Nos, ha véletlenül kapta az smst, mégis miért nem törölte ki? úgy mellesleg...
2013. júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
35%

A Kérdező nem fogja kiadni a pasi útját. Mentséget fog neki találni.

Hogy miből tudom? Abból, hogy ahelyett, hogy kirúgta volna, most itt GYK-n kérdezget minket, hogy megcsalták-e.


Nos, lehet, hogy nem feküdtek le, de a szándék bizonyosan megvolt.

2013. júl. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!