Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elhagyott, többek közt a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott, többek közt a szex miatt, igaza van?

Figyelt kérdés

Már tettem fel itt kérdést. Én vagyok a lány, aki szétment a párjával a nyári abortusz és az azt követő elviselhetetlen természetem miatt.

Én nem akartam a műtétet, nem tudtam neki megbocsátani, azóta büntettem verbálisan. Egy hete vége lett.



Az jutott eszembe, hogy akkor azt is mondta, már hónapok óta nem szexelünk, ezt se bírja már....Valóban, július óta nem csináltunk semmit. 6 hétig nem is lehetett az abortusz után, én rá se tudtam gondolni, hiszenépp a gyermekemet ölette meg velem, az , akit a legjobban szerettem. Aztán elkezdtem a fogamzásgátló tablettát, első hónapot meg akartam várni, mert akkor még nem véd annyira. De mivel óvszer mellett lettem terhes, annyira féltem, hogy megint az leszek, hogy óvszerrel sem mertem az első tabis hónapban. Aztán megjött, aztán mire el is kezdhettük volna újra a szexet, szakítottunk.


Én érzem úgy, hogy ez igazságtalan tőle, hogy ezt veti a szememre, hogy nem bírok szexelni egy ilyen trauma után és rettegek tőle még? Pláne vele...


2009. okt. 21. 16:40
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
44%
Egy normális kapcsolatban lényeges, hogy legyen szex. Nálatok ez nem volt meg. Ha meg emiatt elhagy, mert nincs szex, mert nem várta ki az időt, akkor menjen is. Majd találsz mást. De azért valamennyire te is hibás vagy ebben a dologban.
2009. okt. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
62%

miért van olyan érzésem, hogy mindig más a hibás?


számomra a szex nem csak dugásból áll. és a szex igenis nagyon fontos egy párkapcsolatban. ha másképp vagytok ezen téren bekötve, eltérnek az igények, akkor nem passzoltok egymáshoz.

2009. okt. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
58%
1. vagyok! Lehetett volna pettingelni, mégsem szex, nem esel teherbe, de nm mondhatja azt, hogy nem volt köztetek testi kapcsolat hónapok óta.
2009. okt. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
93%

nem ismerem a teljes sztorit, de jobb, ha különmentek szerintem.

egyikőtök sem kapná meg a kapcsolattól, azt amit elvárna.


ő még nem akar családot, hanem elsősorban laza, könnyed kapcsolatot, és ezért nem is törődik igazán a lelkivilágoddal, hogy miket érzel, miért utasítod el a szexet, mit jelentett (volna) neked a közös baba stb.


ami téged illet, megpróbáltam beleképzelni magam a szituban, és szerintem az ilyesmit soha sem lehet kiheverni, nem hiszem, hogy valaha is normális kapcsolat lehetne kettőtök közt. főleg így, hogy vádolod őt az érzései miatt, hogy nem akarta a közös gyereket, bár nem tudom az okot, hogy miért nem. ezzel állandó lelkiismeret-furdalást keltesz benne, amivel senki sem szeret szembesülni. így senki sem érezné jól magát a kapcsolatban.

persze téged is megértelek, hiszen ha az ő hozzáállása pozitív, nyilván megtartod a babát. itt egyszerűen "csak" annyiról volt szó, hogy mindkettőtöknek más elvárásai voltak a kapcsolatot illetően.

2009. okt. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon ugy néz ki, hogy a szex nélküli életet nem tudta elviselni a párod. Pedig ebben a helyzetben megértőnek, kedvesnek, vigasztalónak kellett volna lennie. Jól is néznénk ki, ha csak ezen állna egy kapcsolat. Ráadásul egy extrém eset volt, egy olyan lelki trauma a részedről, amiből legalább igy illett volna kivenni a részét. Jobb ez így! Nem tudnék ilyen férfira szeretettel gondolni. Próbálj megnyugodni és egyenesbe jönni és nagyon válogasd meg, kit választasz a jövőben partnerednek.
2009. okt. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
54%

egyet tanulj meg:

egy pasit szaxuálisan nem szabad éheztetni

ha töled nem kapja meg,akkor megy máshoz...

ha rendeltetészerü szexet nem is,de orál,anál,vagy csak a kezed...

és még tulzottan szemétnek sem mondhato a pasi,tudtad hogy nem akar gyereket még,és most hogy nem müködik,nem megcsal,hanem először otthagy...van aki erre sem képes,és átveri a másikat...

22/L

2009. okt. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
80%

lehetett volna nagyobb türelme is hozzád, hiszen nagyon nehéz időszakon mentél át. Nem csak arról volt szó,hogy neked nem volt kedved hozzá, hanem lelkileg is egyenesbe kell jönnöd mielőtt újra ágybabújtok. Lehet,hogy valaki egy abortuszon túlteszi magát egy-két hét alatt, de te nem ilyen vagy,és érthető is hogy nincs kedved a szexhez.

A férfiaknak fogalmuk sincs milyen egy abortusz, mert ők soha nem élik át. A természetüktől függ,hogy tudnak-e megértőek lenni vagy nem lesz bennük semmi együttérzés és úgy viselkednek mint egy f@szk@l@p

2009. okt. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat!


igen, tudom, hogy nem "szabad" éheztetni egy pasit szexuálisan, de nekem azután ,hogy végig ébren voltam és láttam hogyan tépik ki belőlem a kisbabámat, még egy csókhoz sem volt kedvem!!! egyszerűen nem bírtam elviselni semmilyen szexuális közeledést, és az még csak a plusz, hogy rettegtem is, hogy újra terhes leszek.

2009. okt. 21. 17:06
 9/38 anonim ***** válasza:
68%

Nem értem. "Én nem akartam a műtétet", "a gyermekemet ölette meg velem"

1. Te ugyanúgy nem védekeztél mint ő.

2. Nem kényszeríthetett a mátétre. Te úgy írsz itt mint az ártatlam bárány akit erőszakkal kényszerítettek valamire. NEM. Ez a te döntésed volt. Mindíg is erről van szó, hogy amig a nő terhes, ő hozza meg a döntést akár a férfi ellenére. Te döntöttél így.


Most még a szakítást is at ő hibájának rovod fel, hiszen te miatta, nem akartál szexelni.


Ülj le egy sötét szobában és gondold már végig a dolgokat.

2009. okt. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
64%

Jaj most miért kezded megint? Lépjél már túl a pasin (nem mondom hogy a terhességen is mert az sokkal nehezebb)!! Nem csinált semmit! Egyszerűen nem akart gyereket! Ez nem bűn! Nem kényszerített semmire, csak el hagyott volna ha megtartod, mert te sem kényszetítheted gyerekre! Arról meg nem ő tehet ha egyedülállóként nem tudtad volna felnevelni! Még csak felelőtlen sem volt, mert a gyógyszer mellett esett meg a baj. Ha akarsz volna gyereket akkor azt mondja, hagyd abba a szedést, ezek után miért egy szemét azért mert nem akar gyereket? Nem tehet erről. Véletlen volt, felelősen védekeztetek (és ha nem is, akkor is te vagy a hibás, hiszen ő nem tudja helyetted szabályosan szedni a gyógyszert), ő nem akart gyereket, ezt meg is mondta, és nem hazudozott mondjuk amíg megszületik a gyerek, hogy aztán hagyjon el. Abortusz lett belőle, mert te őt választottad és mert te nem tudod egyedül ellátni (ha jól emlékszem). Ezek után ápolt téged ha jól emlékszem, te meg hisztiztél, és csúnyán bántál vele. Nem volt semmi hibája csak hogy nem akart gyereket.

A szex nagyon fontos egy kapcsolatban. Nem tudom milyen gyóygszert szedsz, de az enyém pl ha első nap kezdem szendi, egy hét után biztonságos. Megértem hogy féltél, de a szex nem csak abból áll, hogy a nemi szerveket összerakják. Ezer más dolgot is lehet még csinálni ami élvezetes. Tudom hogy nagyon rossz dolog amin keresztül mentél, de őt sem zárhatod el a szextől. Ő ha bele pusztul, akkor sem fogja teljesen felfogni hogy mi történt, mivel férfi, így nem tud se terhes lenni de abortuszon átesni. Úgy emlékszem, ápolt téged, de te ezt is csak bűntudatnak könyvelted el. Mit vársz még? Nem ő a szemét állat. Te legalább annyira hibás vagy, ha nem jobban, csupán az volt a bűne hogy nem akar gyereket.

2009. okt. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!