Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált szülők! Ha régi kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált szülők! Ha régi kapcsolatotokból közös gyereketek született az exedel, azt a gyereket miért kell az apja ellen uszítani? Vagy másik pasitól születik a gyerek, de ugy h az előző házasságotokból is született akkor miért kivételeztek a másikkal?

Figyelt kérdés
Legalábbis Én ezt tapasztaltam.. Egy rokonom elvált apuka lett, van is egy gyermeke a volt feleségétől, a gyerek meg most lesz 5 éves és ilyeneket mond az apjára h látni se akarja, stb, pedig a feleség akart válni.. Vagy nem engedi el az anyu láthatásra a gyerekét az apához.. A másik meg: Egy barátnőmnek az anyja is elvált, és az uj férjétől született egy másik gyerek, brtnőmnek féltesója lett.. A féltesója megkapja a 10 ezres játékot, mig a barinőmnek ugy kell könyörögnie egy 1000 ft-os nacira is... Vagy mikor az apuka elvált, ujraházasodik, az előző házasságból származó gyermekeit letojja, nem is látogatja, de ha az uj kapcsolatába születik egy, akkor az a "szeme fénye" vagy az uj nőjének a gyermekei, akikhez semmi köze.Ez mégis mire jó, árulja már el nekem valaki...??? Persze, akinek nem inge ne vegye magára, tisztelet a kivételnek.

2013. aug. 8. 18:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Válasz egy elvált szülők gyerekétől:


Ovis koromban váltak, nem tudtam a valódi okot, nem is érdekelt, gyerek voltam, csak szenvedtem... a veszekedéstől, válástól, válóperektől, anyámtól, a szomorúságtól, hogy másnak van apja, nekem nem nagyon, másnál vannak közös családi programok, kirándulások, nálunk sosincs, sosem megyünk sehova, anyám csak otthon ülni szeret...


És igen, ha szó szerint nem is uszítás, de apámról semmi jót nem hallottam, kivéve talán azt, hogy okos és nagyon jó tanuló volt gyerekként.

Egyébként meg anyám dumái:

-ha rosszat csináltam: pont olyan vagy, mint apád

-ha lusta voltam: mint az apád, annak is csak a szája járt, nem a keze

-ha sehova se mentünk: ha apád itt lenne, akkor lenne pénz kirándulni, egyedül kevés

-ha elromlott valami: ha apád itt lenne, akkor nem kéne szerelőt hívni...

stb. apád az a szemét fajzat, így-úgy amúgy...


Szóval minden rosszat elmondott róla. És amikor az következett, hogy nagyon összevesztünk, és hisztiztem, menekültem volna otthonról el, akkor adta a tippet, hogy:

Menj apádhoz! Majd meglátod, hogy annyit sem fogsz kapni tőle, meg hogy még taníttatni se fog, és mehetek iskola után pénztárosnak...!

Sajnos az állandó szövegei miatt nem is mertem volna apámhoz költözni, meg addigra már eléggé megszakadt vele a kapcsolat, hogy megtegyem, tehát valóban elidegenedtem tőle. Persze anyám uszítását sosem vettem teljesen komolyan, már gyerekként gyanús volt az egész.


Most felnőtt koromra megismertem anyámat igazán. Tényleg kibírhatatlan, és egyáltalán nem csodálom, hogy apám itthagyta és keresett másik nőt. Igaza volt, csak azért megtehette ezt azelőtt, hogy megszületek! De ki tudja, biztos anyám is eljátszotta addig az édibédi feleséget, mint ahogy a szingli anyukák többsége ugye...

Nos igen, anyám váltig állítja, hogy azért romlott meg a kapcsolatuk, mert apám nőzött.

Én meg sejtem, hogy apám is csak anyám elől menekült máshoz... Védeni nem védem, mert rosszul oldotta meg apám a dolgot. De így utolag kevésbé haragszom rá. Anyámat annál inkább megutáltam, és amint lehet menekülök én is.Majd egyszer hátha elgondolkozik, és rájön, hogy neki is kéne szeretnie ahhoz, hogy szeretet kapjon...

Egy gyerek felnevelése nem csak anyagi kérdés kellene legyen. Anyám mai napig nem tudja, hogy egy gyerekkel beszélgetni is kell például, nem csak parancsolni neki... stb..............


Undorítóak az elvált szülők! Tisztelet a kevéske kivételnek!

2013. szept. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!