Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált anyukák pici gyerekkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált anyukák pici gyerekkel, mi miatt döntöttetek végül a válás mellett, mi volt az utolsó csepp?

Figyelt kérdés

Mi most nagyon úgy néz ki, hogy szétválunk a párommal (csak élettársak vagyunk).

Két éves múlt a kislányom és annyira sajnálom őt :-( A kapcsolatunk már nem igazán érdekel, olyan szinten megromlott, de nagyon rossz arra gondolni, hogy szegény kislányomnak sosem lesz már normális családi élete. Nálam az tette be a kaput, hogy a párom hónapok óta ordenáré stílusban beszél velem, és ez hónapról hónapra rosszabb. Legutóbb megmondtam neki, hogy nem adok több lehetőséget rá, hogy ilyen stílusban beszéljen velem, kérdezte hogy ezt hogy gondolom és mondtam , hogy úgy hogy nem lesz rá alkalma mert nem fogunk együtt élni. És erre azzal vágott vissza, hogy akkor menjünk szét mert már úgyis rég kidobott volna ha nincs a gyerekünk. A helyzetet bonyolítja hogy sajnos még gyes-en vagyok, állást keresek mert a jelenlegi munkahelyemre nem tudok visszamenni. Van egy saját lakásom de sajnos hitel is van rajta, fogalmam nincs miből fogunk megélni a lányommal.

Még arra gondoltam, hogy együtt maradunk a gyerek miatt, de csak mint szülőpár, és nem mint férfi és nő. Csak ha talál magának valakit, akkor nem tudom hogy fogjuk megoldani.

Tudnátok mesélni tapasztalatokat?


2013. aug. 10. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:

8 napon túl gyógyuló sérülést okozott nekem.

Én sem tudtam, miből fogok megélni, de az biztos, hogy akkor se mentem volna vissza hozzá, ha ő lett volna Bill Gates fia.

2013. aug. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Uhh, nem semmi :-(

Nem szeretném megvárni, hogy idáig fajuljon a történet - bár saját bevallása szerint képtelen lenne megütni egy nőt.

2013. aug. 10. 16:51
 3/6 anonim ***** válasza:
fél éven át eltartottam, és még mellette terrorizált is... 1 éves volt a gyerek, amikor elköltöztünk
2013. aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm példáját tudom mondani. Ők már évekkel a házasság előtt is együtt voltak, de csak az esküvő után költöztek össze. Végig a lány tartotta el a férjét, akiről azt sem tudta hova jár el napközben, mert reggel elment mintha dolgozna, este hazajött, de fizetést nem hozott. Egy év után elege lett, és inkább lépett. A férfi azóta is ugyanazt csinálja, csak más hölggyel.
2013. aug. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nálam az volt az utolsó csepp, mikor közeledni próbáltam és ő azt mondta h "rosszul van ha sexelnie kell velem"! Akkor mondtam h el lehet menni! Inkább belehalok érzelmileg a dologba, de nekem egy ilyen manus nem kell. Főleg h nem csinált itthon semmit, a gyerekkel sem foglalkozott! (3éves a kislányom)
2013. aug. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az alkohol.

Miután lecsúszott (nagyon nagyon!), önszántából bevonult egy rehabilitációra. Együtt maradtam vele, mert úgy gondoltam, jár egy esély neki.1 év után ismét elkezdett inni, így múlt héten elmentem ügyvédhez s beadtam a válókeresetet.

Annyi "szerencsém" van, hogy a lakás az enyém, tehermentes. A munkahelyemen véglegesítve vagyok.

2013. aug. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!