Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy férfi csak akkor lép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi csak akkor lép félre, ha nem kapja meg a nejétől amit akar? Nézzétek végig, véleményetekre lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
[link]
2009. okt. 28. 17:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%

Nem csak akkor,elég ha jön egy nagyon jó Nő akinek nem tud ellenállni:S

Legalábbis én így voltam:S

2009. okt. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem!!! Akkor is félreléphet, ha mindent megkap.
2009. okt. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Nemcsak akkor! Többnyire akkor, ha alkalma adódik rá, akkor, ha nem veszi komolyan a hűséget, akkor, ha megerősítésre vár /milyen klassz fickó vagy!/, akkor, ha kapuzárási pánik tör rá... Szóval nemcsak akkor, ha a nejétől nem kap meg mindent. Akkor is megteszi, ha ki tudja magát magyarázni.
2009. okt. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Fogalmazzunk inkább úgy, h. csak akkor nem lép félre, ha nem akar. Tisztelet a kevés kivételnek, de amelyik nem olyan fajta, az szokta a legnagyobb meglepetést okozni a kapuzárási korszakban. Ismerek olyan anyámasszony katonája családapát, aki kék-zöldre rugdosta a nejét és 3 napra lelépett otthonról, mikor rájött a kapuzárási pánik. Senki nem nézte volna ki belőle, előtte példás férj és családapa volt. Szóval, egy nő sohasem tudhatja, mikor csalják meg, lehet akármilyen csinos, és mindent biztosíthat az ágyban, akkor sincs garancia. Van aki direkt azt élvezi, h. hazamegy, és ugyanaznap még az asszonyt is "elkapja".
2009. okt. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Én nem választanám külön a férfit és a nőt megcsalás tekintetében. Bizonyított tény h kamu a férfiak "vadászösztöne" ami miatt nem tudnak hűségesek lenni.

Egyszerűen mi nők és ők pasik erre a vadászösztönre hivatkozunk, mintha a pasi erről nem is tehetne hanem belé van táplálva, baromság.

Én is mondhatnám nő létemre h van bennem egy vadászösztön, és nem elég egy pasi, szükségem van a hódításra, akkor is ha már feleség vagyok.

Én úgy gondolom a pasi azért lép félre mert vagy nem veszi komolyan a kapcsolatát, vagy nem szereti az asszonyt, vagy mert pontosan tudja h annyira szereti a felesége h megbocsátana neki.

Nincs beléjük plántálva a dolog, saját akaratukból teszik meg, sokszor nem is sejtve mekkora kárt okoznak ezzel annak a nőnek aki a feleségük.

2009. okt. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
nem csak akkor, na de egy nőre ez ugyan úgy igaz!
2009. okt. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Ez nem csak attól függ,hogy megkapja-e amire szüksége van vagy sem.Inkább jellem kérdése.Van aki hűséges egyenes ember,és van aki hűtlen gerinctelen egoista.

Ha nem működik egy kapcsolat az mindkét félnek rossz nem csak egyiknek.Sok esetben a nő sem kapja meg amire vágyik.Akkor ez feljogosítja a félre lépésre?Így már elfogadott nem elítélendő?De bizony az,akár férfi akár nő teszi.Aljas undorító dolog.Egyébként a kommunikáció csodákra lehet képes két ember között,már aki van annyira intelligens,hogy lehet vele kommunikálni.

2009. okt. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
NEM! Rendszeresen félrelépő férfiakkal beszélgettem, nem eggyel (sörözős beszélgetések, én nő vagyok, de őszinték voltak velem, ez biztos) és többnyire kiemelten hangsúlyozták, hogy a feleségüktől mindent megkapnak. Úgy láttam már, túl sokat - nem egy megcsalt feleség gyakorlatilag házicselédet csinált magából, hogy "mindent megadjon" de sajnos nem jött be :( Valószínűbb, hogy egy öntudatos nőt kevésbé csalnak meg, olyat, akiről tudják, hogy nem reszket (irracionális mértékben) a kapcsolatért és nem csinál magából lábtörlőt, csak hogy ne hagyják el - de ez pasi függvénye is, mert van olyan pasi is, aki akkor se csalja meg a feleségét, ha az tényleg szemét vele.... Igen, szerintem ez leginkább jellem kérdése. Ha megcsaltak, ne feltétlenül magadban keresd a hibát!
2009. okt. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, nagyjából egyformán látjuk a dolgokat. Én irígylem a gerléket, mert egy életre választanak párt. Példát vehetnénk tőlük.

-40 éves férfi-

2009. okt. 28. 19:22
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Én épp az h hamarabb megcsalnák egy olyat, aki "öntudatos" meg nem nem reszket a kapcsolatért..
2009. okt. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!