Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy férfi csak akkor lép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi csak akkor lép félre, ha nem kapja meg a nejétől amit akar? Nézzétek végig, véleményetekre lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
[link]
2009. okt. 28. 17:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Öntudatosság alatt nem szemét viselkedést értettem, hanem azt, hogy nem hagyja magát, és - konstruktívan - közli, megbeszéli, ha valami nem tetszik neki. Az alatt, hogy nem reszket a kapcsolatért, nem azt értettem, hogy nem tesz érte, és nem szereti a párját, hanem azt, hogy nem számolja fel az addigi életét és nem nyel le minden bántást, csak hogy ne hagyják el. Ha egy pasi tudja, hogy "hah ez úgyis belém van esve, és úgyse hagy el, úgyse mer, akármit csinálok", akkor ha olyan a természete (!), megcsinálja azt az "akármit". Fokozatok, fokozatok...
2009. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
szerintem az utolso elotti hozzaszolo jol leirta a helyzetet. Talan ontudatos nonel a ferfi tudja h egyszer jatszhatja ela bizalmat tobbszor nem, mert az nem ad tobb lehetoseget. de erre sincs biztositek. szerintem is jellem kerdese. van aki csak szimplan nem tud egy no mellett megmaradni. van olyan pasi akit nem elegit ki h mindent megkap otthon. kell neki az intellektualis kapcsolodas amit nem minden no tud megadni.
2009. okt. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igen jól leírta valóban... Csak annyi a hiba az elméletben, h jön az "amiről nem, az tud nem fáj - se neki, se nekem"...

Így akármilyen öntudatos a nő, (én inkább a normális szót használnám), miért hagyna ki a pasi egy jó kis numerát, hiszen nem kell bevallani, és ennyi, a kecske is jóllakott + a káposzta is megmaradt.


27/L

2010. szept. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!