Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csináljak? Beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Beleszerettem valakibe, szeretnék elválni, de a férjem könyörög, hogy ne váljunk.

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk házasok, 2 gyermekünk van. A munkahelyemen megismerkedtem egy kollégámmal, szeretném, ha komolyabbra fordulnának közöttünk a dolgok, de nekem az úgy nem menne, hogy közben otthon vár a férjem, ezért úgy döntöttem elválok. Mikor ezt elmondtam a férjemnek, kiborult és azóta könyörög, hogy ne, nem akar egyedül maradni. Nem tudom, mit csináljak. A férjemmel sem veszekszünk, csak egyszerűen úgy élünk egymás mellett mint a barátok, akik egy ágyban alszanak. Én ennél többre vágynék.
2013. aug. 20. 08:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Tudod nekem az az elvem, hogy mindig a nehezebb út a "helyesebb". Az emberek nagy többsége a könnyebbik útra lép. Most már csak azt kell eldöntened, hogy melyik a nehezebb út. Menni vagy maradni?


Meg aztán tudod, hogy ezzel a szavadat "áldoztad" be, amit majd késöbb a gyermekeidnek el kell magyarázni. Arról nem is beszélve, hogy üzenetet küldesz, példát mutatsz, hogy majd ök ilyen esetben hogyan döntsenek.

2013. aug. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
73%
Lekváros buktát.
2013. aug. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Az új pasival ugynez lesz 6 év múlva, mert nem a férjeddel van baj, hanem csak ellaposodott a kapcsolatotok. Hatévente új apjuk lesz a gyerekknk?
2013. aug. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


A férjemmel nem szerelemből házasodtunk. Mindketten úgy éreztük, hogy nincs mire, kire várnunk. Ő 41, én 32 éves voltam. A férjem nem akart egyedül lenni és a családja is elvárta tőle, hogy felesége legyen én meg féltem, hogy kicsúszok az időből és nem lesz gyermekem. Eddig én is azt hittem, hogy ez működni fog így, de már látom, hogy nem. A férjem fél attól, hogy nem lesz mellette senki. Azt mondta, bele fog bolondulni, ha este nem lesz kihez szólnia. Azt is felajánlotta, hogy éljünk nyitott kapcsolatban, de az meg nekem nem menne. Sajnálom a férjemet, mert tudom, hogy tényleg megviselné egy válás, de érzem, hogy képtelen lennék vele leélni az életemet.

A kollégámmal már egy éve kerülgetjük egymást. Egyre több közös programot szerveztünk, a gyerekekkel is jól kijön és szeretne egy közös babát is. Komolyan gondolja ő is és én is.

2013. aug. 20. 17:21
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést fogom linkelgetni az összes csalódott vén libának, akik bizonyítgatják, hogy szerelemből nem szabad házasodni csak megfontolásból. Aha.


Kérdező: sajnos amit leírtál nem kifogás, mert undorító és gerinctelen, hogy tudatosan vállaltad, hogy bár nem sz

2013. aug. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

....hogy bár nem szereted, de összekötöd vele az életed. Szültél neki két gyereket, az isten szerelmére...


Most jött az, akiről úgy gondoltad úgysem jön, és gondoltad lecseréled, úgysem voltál még szerelmes???

2013. aug. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

A valaszod a nem szerelembol hazasodtatok nagy kamu kifogas sajnos nem hiszem el.

De ha megis igy van az esku igeret kot hiszen megigerted tarsa leszel barmilyen okbol is igerted ervenyes az eskud.

2013. aug. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
M10-ey vagyok. Miért pontoztatok le??????????????
2013. aug. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Ezek szerint válás helyett nekem is szeretőt kellene tartanom? Nekem az nem menne. A férjemnek ez soha nem okozott gondot, ezért is nem érti én most miért akarok válni.
2013. aug. 20. 20:46
 20/26 anonim ***** válasza:

Nem a valas helyett az igeretedet kell betartani huseg es kozos elet.

Szereto helyett a ferjed szeresd

2013. aug. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!