Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csináljak? Beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Beleszerettem valakibe, szeretnék elválni, de a férjem könyörög, hogy ne váljunk.

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk házasok, 2 gyermekünk van. A munkahelyemen megismerkedtem egy kollégámmal, szeretném, ha komolyabbra fordulnának közöttünk a dolgok, de nekem az úgy nem menne, hogy közben otthon vár a férjem, ezért úgy döntöttem elválok. Mikor ezt elmondtam a férjemnek, kiborult és azóta könyörög, hogy ne, nem akar egyedül maradni. Nem tudom, mit csináljak. A férjemmel sem veszekszünk, csak egyszerűen úgy élünk egymás mellett mint a barátok, akik egy ágyban alszanak. Én ennél többre vágynék.
2013. aug. 20. 08:46
1 2 3
 21/26 fata.morgana válasza:
A szerelem nem tart örökké... És mit csinálsz újabb 6 év után?? Megint lelépsz és keresel egy újabb pasit?? Inkább feküdj le a kolleggádal, és várj pár évet, addigra őt is jobban megismered. Kár felrúgni egy házasságot, egy kis hancúrozásért....
2013. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Már van 2 gyereked!!És velük mi lesz?!Komolyan,a mai világban már senki sem gondol a gyerekekre???!!

15/L

2013. aug. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
40%

Ne bántsátok már... Könyörgöm, itt állandóan mindenki arról beszél, hogy ha valaki szerelmes lesz, akkor az a gerinces, ha előbb lezárja a régi kapcsolatát, és utána kezd bele az újba... Ez így is van...

De a évekig tartó monotonitásból kinek ne lenne elege? Ha nincs meg köztük a férjével az a bizonyos szikra, akkor úgyse mennek egymással semmire... Mindenki boldog akar lenni, és mindenkinek jár a boldogság, sztem a kérdező sem tudta előre, h rá fog találni egy ilyen szerelem!!!

2013. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Ne válj el! Gondolj a gyerekeidre ők sem örülnének neki meg a férjed sem szeretne akkor szerintem inkább ne válj el
2013. szept. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"Ne bántsátok már... Könyörgöm, itt állandóan mindenki arról beszél, hogy ha valaki szerelmes lesz, akkor az a gerinces, ha előbb lezárja a régi kapcsolatát, és utána kezd bele az újba... Ez így is van...

De a évekig tartó monotonitásból kinek ne lenne elege? Ha nincs meg köztük a férjével az a bizonyos szikra, akkor úgyse mennek egymással semmire... "


Természetesen, de ott általában arról van szó, hogy valami ELROMLOTT (valamelyik vagy mindkét fél hibájából). Nade itt semmi nem romlott el, tartják a színvonalat amiben megegyeztek és amit elfogadtak életükként, amikor barátságra házasságot kötöttek, józan ésszel. Annyi változott csupán, hogy a kérdező meggondolta magát és most kilépne, ráadásul a nagy ismeretlen miatt (mi van, ha a kollégával nem működik? Mert nagy ennek is az esélye ám).


Azoknál szerintem teljesen más a helyzet, akik hosszú próbálkozás, szenvedés után mégis elhidegültek egymástól és a kapcsolat egyértelműen működésképtelen. De hogy egy eleve hideg fejjel, szerződésszerűen kötött házasságból akar kilépni egy fellángolás miatt, az banális, lévén hogy ő maga vállalta fel az ilyen helyzetek eshetőségét is, amikor szerelem nélkül házasodott!

2013. szept. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Tamas_1978 válasza:
Én csak a gyerekeket sajnálom. Én is végigcsináltam egy 9 és egy 11 évessel. Nem én akartam válni, a feleségem szerelmesedett meg, és rúgott fel mindent. Szegény gyerekek :(
2021. dec. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!