Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a férjem féltékeny az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem féltékeny az új munkahelyemre, mit csinálhatnék, hogy kizökkentsem? 2 éves a gyerkőcünk, s válni nem szeretnék, de lassan kezelhetetlen a helyzet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éve szültem, gyerkőc február óta bölcsiben, engem GYED-ről nem vettek vissza a munkahelyemre, újat kerestem, találtam, a férjem viszont elkezdett féltékenykedni és már lassan paranoiás is. A munkahelyen kb 30-an vagyunk, ebből 27 nő, a főnök egy idősebb pasi,feleséggel, 2 gyerekkel és van még egy vezető és egy pénzügyes, akik mindketten melegek.

Férjem hajthatatlan, kitalál sztorikat, lassan már megszállott,hogy én megcsalom a pénzügyessel,de ha nem vele, a főnök du...-gat a fénymásolószobában biztosan, de volt már az is, hogy amikor ő éjszakás, biztos hazahozom a hálószobánkba...stb

Tiszta zizzent kezd lenni, nem csinálok semmit, nem hisz nekem semmit, beakartam hívni a munkahelyre is, hogy megmutassam neki a kollégákat, de azt is kiforgatja...

Mit tehetnék? Az elmúlt 1 hónap agyrém volt, lassan eltávolodunk, voltak nagy veszekedések is, kivagyok lassan, s már én is a váláson gondolkodom, amit nem szeretnék, mert én "holtodiglan-holtomiglan" gondolkodom.

Szeretem őt és a kisfiúnkat, de lassan kezelhetetlen estéink vannak. Mit csináljak?

Menjek családsegítő szolgálathoz? Keressek pszichiátert, pszichológust? Költözzek el egy időre a gyerekkel?


2013. aug. 27. 05:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is furcsán viselkedik, magáról akarja elterelni a gyanút. Kicsit puhatolózz nála.
2013. aug. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Érdekes férjed van az biztos.
2013. aug. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is ő csal téged. :( Nem vettél észre rajta semmit?
2013. aug. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos esélyes hogy van valakije. Legjobb védekezés a támadás alapon téged kezd felelőssé tenni.

Nem tudom neki milyen munkája van, de még az is lehet hogy magára a tényre féltékeny hogy esetleg neked jobb munkád akadt.

Azt nem tartom valószínűnek hogy hirtelen bekattant volna. Régen nem volt ilyen? mármint a gyerek előtt...


Ha nagyon nem múlik, és tényleg tehetetlen vagy, én valóban elküldeném 2-3 hétre otthonról. menjen haza lakni az anyjához és gondolkozzon azon mit művle. Hátha észhez tér. Ha meg nem, akkor ennyi. Szerintem senkine se kötelessége egy bolondot elviselni. Remélem anyagilag bírod egyedül.

2013. aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
En is arra tippelnek hogy o a bunos..kicsit nem artana szetnezned mi folyik itt..
2013. aug. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

1. A férjednek az a baja, hogy dolgozol, csak ezt nem vághatja a szemedbe nyítlan. Ezért talál ki mindenféle sztorikat, és ezért játssza a hős féltékenyt.


2. A férjed megcsal, és ezt úgy akarja elkenni, hogy nem ő, hanem te teszed meg azt...érted, ugye? :)


Pszichológus lenne jó, családterápia. Mindketten menjetek. Ha erre nem hajlandó, akkor te keress meg egy szakembert. Nem kell pszichiáter, erre kiváló egy pszichológus is. Akkor kell pszichiáter, de akkor azonnal! ha a férjed bevadul (a féltékenyégi tévollyá alakuló paranoia ronda dolgokat tud művelni).

2013. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ilyenkor gyanús, ha valaki ennyire féltékeny, hogy ő csalja a párját, mert magából indul ki, nem lepődnék meg rajta, ha kiderülne, hogy valamelyik kolléganőjét dugja.
2013. aug. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!