Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után, a volt feleség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után, a volt feleség, nem hajlandó a gyerekkel együtt átadni a személyazomosító okmányokat, az "apás napokon" pl. nehogy a férj külföldre vigye a gyereket a szabadság alatt. Mit lehet ebben az esetben tenni?

Figyelt kérdés

#apai láthatóság #személyazonosító okmányok átadása.
2013. szept. 5. 08:53
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Nem lehet normálisan átbeszélni egy külföldi nyaralást?

Amúgy én a tb, adó kártyát se hordom magammal mert ha eltünik egy öröké vallóság pótolni.

2013. szept. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem is értem milyen okmányokra gondolsz, ha kisebb gyerekről van szó. Taj kártyáról kell fénymásolat. Ha sürgős gond van azt egyébként is ellátják. más esetben az anyával is meg kell beszélni. Ha van a gyerekednek útlevele, én sem adnám. Mennyi idős gyermekről van szó?
2013. szept. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
0%

" Nem is értem milyen

okmányokra gondolsz, ha kisebb

gyerekről van szó."


Pl szemelyi igazolvany, hogy kulfoldre mehessen?

Ha van az apanak egy szabad hetvegeje a gyerekkel akkor nem koteles megbeszelni, hogy moziba mennek vagy Becsbe kirandulni. Viszont utobbihoz jo ha van szemelyi.

2015. szept. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!