Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nektek hihető, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hihető, hogy egy férfi emiatt nem akar válni? Vagy ez csak kifogás?

Figyelt kérdés

Kicsi a gyerek, az anya még nem tud dolgozni. Akkor akar válni, ha a gyerek már 2 éves, bölcsibe jár és az anyja visszament dolgozni.


Mi a véleményetek?


2013. szept. 7. 18:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
aki el akar válni, az el is fog
2013. szept. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Kifogás, vagy nem sürgős neki?? Szerintem jól van neki a helyzet úgy, ahogy van.
2013. szept. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem hihető,Itt is sokszor kérdeznek,férfiak-nők,hogy váljanak.e,vagy várjanak amíg mindkettőjük számára jobbak az anyagi vagy más körülmények.Ha gyerek van nem lehet hipsz-hopsz válni,sok mindent figyelembe kell venni.

De azt ,hogy tényleg válni akar-e azt itt nem fogod megtudni.Tényleg vannak akik csak ígérgetik és így húzzák a szeretőt.De tudok olyan esetekről is ahol tényleg elodázták a gyerek miatt a válást kivárva a megfelelő időt.Azért azt érezni kell,hogy őszinte-e vagy sem.

2013. szept. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
79%

Kifogas de meg mekkora.

Aki hazassaga mellett massal kever gerinctelen undorito ember.

Az a no aki ilyen kapcsolatba belemegy nem is erdemel jobbat es nagyon nagyon ra fog fazni hiszen a sors ismetli magat. O megtette massal vele is meg fogjak tenni.

Kifogast gyartani nagyon jol tudnak az emberek.A rosszat elhalasztani is.

A legjobb megoldas addig megszuntetni vele a kapcsolatot amig nem rendezi a hazassagat hivatalossan is.

2013. szept. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha már bele sétáltál egy család életébe (mindegy hogy hogyan és miért), akkor legalább annak széthullását ne sürgesd. Elvégre te vagy a nem kívánatos harmadik fél, akinek abszolút, de semmi köze a férfi és a felesége kapcsolatához, ezt fogadd el és tűrj, vagy válassz olyan férfit, akinek nincs családja.

Egyébként meg, vagy kifogás vagy nem. Neked kellene ismerned a férfit annyira, hogy tudd mennyire fontos neki a gyereke, mit képes érte megtenni és mit nem.

2013. szept. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak kifogás. Mindig lesz valami, ami miatt nem tud válni...

Az asszonyt persze d..gja ugyanúgy.

2013. szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
38%

A 7-es válaszoló kommentjéhez:

Hol írják, hogy egy 15 hónapos gyereknek jót tesz a bölcsi?

Mert pont az ellenkezőjét olvastam, pszichológustól: 3 évig igenis az anyjára van szüksége nem a gondozónőre. Az én lányom 4 éves korig otthon volt velem és egy önálló, talpraesett csajszi. Te miről beszélsz?

2013. szept. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért "rendes" ez a pasas.El akarja hagyni a feleséget (meg vele együtt a gyereket is) de majd csak egy fél év múlva kb. Szerintem kifogás. Az én lányom éppencsak megszületett, amikor az édesapja valami hasonló szituban elköltözött. Marhára nem érdekelte, hogy gyeden leszek még jó sokáig. A lányom végül bölcsis lett, korábban, minthogy betöltötte a két évet, és kiegyensúlyozott, klassz, egészséges kislánnya cseperedett.
2013. szept. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
A gyereket nem akarja elhagyni.
2013. szept. 8. 10:57
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyereket nem akarja elhagyni, akkor kb egyetemista koráig nem fog elválni - amíg a gyerek magától el nem költözik.
2013. szept. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!