Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen egyedül élni 1,2,3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tigrincs88 kérdése:

Milyen egyedül élni 1,2,3 gyerekkel?

Figyelt kérdés
Nő vagyok,van 2 gyermekem (4 és 2,5 éves).Akik ebben a cipőben járnak,mesélnének kicsit?
2013. okt. 2. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 3 gyerekkel maradtam özvegyen. Nehéz volt, nem csak anyagilag, hanem azért is, mert a gyerekeknek hiányzott az apjuk. Az is nehéz volt, hogy mindent egyedül kellett intéznem, nem volt kire támaszkodnom. Öt év után mentem újra férjhez.
2013. okt. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy van, 3 éves ovis.

A reggel nem egyszerű, túlórázni nem tudok, plusz munkát nem tudok vállalni mert nem éri meg fizetni a bébiszittert. Szerencsére olyan munkahelyem van, hogy este tudok kicsit itthon is dolgozni. De így is összesúgnak néha a hátam mögött, hogy "nem igaz, hogy nem lehet megoldani, megint a gyerek a kifogás". Igyekszem többet dolgozni munkaidőben, nem járok kávézni, nem trécselek. De úgy gondolom, hogy 9 óra ovi után nem kell neki még 1-2 óra bébiszitter, így munkaidő végén felállok és hazamegyek.

Táppénzre nem tudok menni, szerencsére anyósom már nyugdíjas, így ekkor besegít.


A délután, este és a hétvége viszont nagyon jó, sok közös programunk van, sokat olvasunk, mondókázunk, játszóterezünk, kirándulunk, most kitalálta hogy ő szakács lesz így főzünk is. Bőven kárpótol ilyenkor az egész hetes hajtásért :-)

2013. okt. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves első,sajnálom.Hál istennek nálunk nem erről van szó,"csak" külön költöznénk.

Kedves második.Engem is ez az anyagi része aggaszt nagyon,hogy egyedül nagyon bele kellene húznom a munkába,de a gyerekek miatt nem lesz egyszerű.Anyagilag könnyebb lenne együtt maradni,de érzelmileg,lelkileg belerokkannék egy olyan ember mellett akit nem szeretek.

Kedves második,mennyi ideje vagy egyedül a gyermekeddel?

2013. okt. 2. 11:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Anyagilag szerencsére nincs gond, de a munkatársaimmal, főnökömmel több konfliktusom van emiatt.


Nekünk szerencsére csak átmeneti a dolog, férjem 1 évet külföldön dolgozik. Februárban jön haza, csak addig kell kitartanom :-)


2-es voltam

2013. okt. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nagyon jó!
2013. okt. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs gyerekem, csak belekotnyeleskedek a témába. Annyit szeretnék neked mondani, hogy anyagilag meg szervezésben biztos nehezebb lesz, mint a gyerekek apjával, viszont szingliként sokkal-sokkal boldogabb leszel mint egy megunt, szürke kapcsolatban. Ez utóbbit viszont tapasztalatból mondom. Hiába lesz több a gondod, meg hiába lesz több teher a válladon, nőként ki fogsz virulni és más lesz a kisugárzásod. Szinte biztos vagyok benne, hogy szingliként meg is találod azt a férfit, aki melléd való, akivel igazán jó, és akkor a helyére kerül minden. Csak bíztatni tudlak!
2013. okt. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!