Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? -a férjem most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? -a férjem most vallotta be hogy egy másik nő nem közönbös számára, de állítólag szeret, nem akar elhagyni engem se és a 3 gyermekét se!

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 11:42
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
93%
A legrosszab az hogy itt "siránkozol" ahelyett hogy lerendeznéd a pasit
2009. nov. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is tudom mit írjak neked,annyira mélyen elítélem megvetem az ilyen aljadék ocsmány embereket akik erre képesek,hogy szeretőt tartanak.Én a helyedben ha lehetőségem lenne rá és megélnék a gyerekekkel akkor elhagynám,mondjon bármit.Remélem nem veszed be a "szeret" dumát.Hogy nézhet ennyire hülyének,hogy téged szeret mást qrogat?Hagyd el ha teheted,de semmiképen ne lásd el többet,ne főzz rá,ne moss rá..stb...semmit.És hozzám többet nem érhetne semmilyen módon.Egyébként veled is szexel,hogy nem vetted észre?
2009. nov. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy a kérdező ezekután még hajlandó vele etyepetyézni :(

"A kérdező kommentje:

az a legrosszabb,még elvárja tőlem hogy-szeress ölelj csókolj-mintha minden rendben lenne!"

2009. nov. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
100%
Hánynom kell az ilyen féreg pasiktól.
2009. nov. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
igen tudom IGAZATOK van,de qrva nehéz!!
2009. nov. 10. 12:13
 26/51 anonim ***** válasza:
93%

jajj, ne gyere ezzel k.rva nehéz szöveggel.

Azért teszi ezt meg veled mert most sincs határozott véleményed.TUdnod kéne mit tegyél!!!

2009. nov. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
94%
ez a pasi azt csinál melletted amit akar
2009. nov. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
55%

"31 vok,12 éve vagyunk házasok.Ha állandóan együtt látom őket,/nem szexelni/csak kocsikázni kocsmázni szerinted ezt minek lehet nevezni??"


Ezek szerint 19 évesen mentél hozzá? eltelt 12 év és furcsa , hogy félrekacsingat? a legtöbb pasi (és tisztelet a kivételeknek!!) 5-6 évre van kalibrálva. Meg kocsmázni járnak? Te jó ég.... már a gyerekek miatt se viselném el. Mit, mit tegyél? Mossad szépen továbbra is a sz.ros gatyáját, vagy menj el egy válóperes ügyvédhez. Ennyi.

2009. nov. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
100%

Ezt komolyan írod,hogy amióta megtudtad,hogy nője van azóta veled is volt szex,és semmi nem változott nálatok,továbbra is főzöl mosol...stb..rá???Mert akkor megérdemled.

Én ha csak elméletben csinálná akkor is kidobnám.És tudom milyen nehéz,elváltam 1x már sajnos.Ne hagyd megalázni semmibe venni magad.Ha megélsz a gyerekeiddel nincs min gondolkodnod.

2009. nov. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%

Menj pakolj es kezdj uj eletet!!!!Nem olvastam elsore vegig a valaszokat de 100-asra tudtam, hogy megcsal es mar regi a viszony.A szeret szo,pedig azt jelenti, hogy szeret.Igen teged es a gyerekeit.Szeret...otthon nalad lenni, szereti a foztod ...a csaladot amit adtal neki...ezeket....Nem fog sem megvaltozni, sem visszaforditani nem tudja a tortenteket....te pedig ugy fogod az eleted leelni, hogy tudod, nem te vagy az elso, es ha vege is lesz lehet jon egy masik.Nem eri meg felaldozni egy eletet emiatt.Azert akar veled lenni, mert neki ez most igy konnyebb, valaszuthoz meg nem erdemes allitani, mert ugy sem tud normalisan donteni...csak becsapod magad.

Ne haragudj ha ez tul durvanak tunik, de most kepzeld el, hogy te kell erre a kerdesre valaszolj...Soha sem keso hogy valtoztass....biztosan van elo pelda akornyezetedben....merj valtoztatni!Ha pedig a gyerekek szempontjabol nezzuk, valjuk be oszinten mi a jobb nekik az hogy egy feszelyezett,szorongo csaladban nonek fel, ahol tudjak ok is, hogy baj van, de csak a szomszedbol..baratoktol sejtik az igazsagot....Vagy az, hogy elvaltak a szuleik de meg tartjak a kapcsolatot, es egymast latogatjak, es joban vannak ....

2009. nov. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!