Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? -a férjem most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? -a férjem most vallotta be hogy egy másik nő nem közönbös számára, de állítólag szeret, nem akar elhagyni engem se és a 3 gyermekét se!

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 11:42
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
65%

kedves kérdező, az én férjem fél évig csalt, terhesen, kisbabával. aztán úgy alakult, hogy véget vetett a dolgoknak(a sors, meg a körülmények, stb)

azóta nem csalódtam benne, nem hazudott, legalábbis remélem.

DE!!!! ennek ellenére mégis azt mondom a Te helyzetedre, hogy válj el a p.csába. a férjed nem tud döntgeni, volt lehetősége abbahagyni, de nem tette meg, újra hazudott.

Te ezt nem érdemled meg, és hidd el, nem minden férfi egyforma. Takarítsd el az életedből, aztán meg hadd szenvedjen.

Sok erőt kívánok!

2009. nov. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
62%
Dolgozol? Van penzed vagy fuggsz a ferjedtol? Gondolom a penz a gondod, amugy mar elmentel volna a gyerekekkel, nem? A ferjed dolgozik?
2009. nov. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
79%

Azért az a válaszoló nem semmi, aki azt írta fogadd el így. idióta. Nem garázs vagyok én, hogyha pasimnak kedve szottyan máshoz, menjen, én meg hazavárom akármikor. 3 gyerek mellett. atyavilág. ilyenben csak olyan tartás nélküli, nyúlbéla nő megy bele, aki inkább vállalja ezt mint hogy egyedül legyen. Mi az hogy 5-6 évre vannak kalibrálva? ezt ki mondta? ezek a te tapasztalataid, nem pedig egy tény...beszélsz hülyeségeket.

A nők is vágynak hódításra, izgalomra és ilyesmire, nem szállnak mégsem faszról faszra már elnézést, de nagyon ideges lettem attól a válaszolótól.

A kérdezőnek annyit mondanék, hogy mindent tudsz, megcsal, egy éve viszont folytat, nyilvános helyekre jár el mással, tehát még meg is aláz, te boldogtalan vagy, mégis mire vársz? jön a jótündér és odacsap a varázspálcájával? ezt még mikor 19 éves voltál, lett volna reális ha elhiszed, azóta eltelt 12 év. A gyerekeidre is gondolj. A 12 éves már teljesen tisztában van a dolgokkal,nem így kéne a gyermek éveit tölteni, és a kicsiknek sem.

Mondjuk ami szerintem a te hibád és ezért lehet sok negatyvat kapok, de elmondom, egy 12 éves kapcsolatban az ember már valamennyire csak kiismeri a másikat, persze nincs senkinek a homlokára írva, hogy milyen ember, de mielött viszonyba kezdett mással, gondolom voltak előjelei,és nem elötte x nappal, hanem ezek a viszonyok hosszú tartós rossz kapcsolat eredményei,amiben mindketten hibásak vagytok, a kérdésem, ezek mellett hogy szültél még neki 2 gyereket?

Persze mostmár, hogy megszülted, egy dolgod van, a lehető legjobbat biztosítani nekik a nevelés szempontjából, nem pedig azt látniuk hogy köztetek mi zajlik, mert ez egy szóval undorító.

neked most nagyon nehéz,, mert fiatal korod óta vele vagy, gondolom ő az első, de akkor is lépned kell, mert ennek teljesen egyértelműen nincs tovább értelme, gondolom nem ilyen kapcsolatra vágytál. Ez már kifutotta magát. itt az idő hogy lépj. Túl sokáig voltál egy helyben. Attól hogy szültél három babát, nem haladtál előre.

2009. nov. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
62%
Szia! A férjem barátja ugyanezt "próbálta" a volt feleségének beadni. Ezt úgy is mondhatnánk, hogy bigámista.Gyakorlatilag mind a két nővel akart kapcsolatot.Persze a feleséggel is, szeretlek drágám, soha nem hagylak el. És a szeretővel is. Ez a legkényelmesebb megoldás. Szórakozom egy kicsit de utána hazamegyek a családhoz, mert ugye én rendes ember vagyok, soha el nem hagynám a családomat és a gyerekeimet. Azóta nagy nehezen elváltak de a mai napig ezt csinálja a mostani barátnőjével is, csak ő nem tudja, hogy vannak párhuzamos kapcsolatok is. Ezt neked kell eldöntened! De hidd el ha egyszer ezt felvetette akkor mindig próbálkozni fog.
2009. nov. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
71%
Feleségem és 3 gyerekem van. Kb 3 éve félresiklottam egy kissé,de felszámoltam a kapcsolatomat és a feleségem megbocsátott és azóta is rendben van minden. Akkor jöttem csak rá,hogy mit is veszíthetek. Ezek szerint én egy állat vagyok a feleségem meg hülye ?! Nem. Emberek vagyunk. Ahány ,anni féle.Ő megbocsátott,én tanultam belőle és azóta is szánom-bánom. Üdv!
2009. nov. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
42%

A ffi hozzászóló lepontozását látva ide ezek szerint csak és kizárólag tökéletes nők írhatnak. És ugye tudjuk, hogy ezek a nők sosem vétkeztek, nem botlottak, azonban babucit szültek és szappanoperát néznek, mert az a való élet. Ugye a legtöbbetek épp az 5-6-dik kritikus évnél jár. Hmm? Majd ha beüt a ménkű akkor lehet válni, mert az egyszerű vagy gondolkodni, hogy akarjátok e azt a pasit akihez hozzámentetek, de ez azért munkával jár (nehogy leessen a műkörmötök). Persze ki lehet rúgni, mert amilyen csibék futkosnak manapság nem meglepő, hogy a legtöbb pasi kileng. Ezért rögtön meg kell kövezni? Ha ez megtörténik valahol ti sem tettetek meg MINDENT a férjetekért ha az félrenézett.


Kedves kérdező!

Volt egy hsz akit minden qrva okos megszólt itt. Az én véleményem hasonló és basszus én is nő vagyok. Nem csak éldegélni kell a rózsaszín felhők között 12 éven át, mert azt hitted már a tied a pasi, hanem azt a ffi-t szabályosan évente el kell csábítani ha nem akarsz hasonlót, mint ez, hogy félreqrt. Bár a 3-ban dolog kissé gyomorkergető nekem is, de nem csak ezzel tarthatod meg a férjed. Neki valószínűleg az újdonság kellett amit te nem tudtál neki megadni. De miért nem? És ne gyere azzal, hogy jajj a három gyerek, meg a házimunka. Nekem is van két kicsi gyerekem, ott a házimunka, a saját munkám és a férjem mégsem akar félrelépni, minden este amikor munkából megjön meghallgatom, hogy milyen volt a napja én is elmondom, még ha kevésbé eseménydús is. Mi képesek vagyunk az őszinteségre. Próbáljátok ki ti is (úgy látom a férjed kezdi megtanulni hogyan kell) talán megoldódik. Valószínű, hogy nem azért mondta el neked, mert bántani akart hanem beszélni róla mert ő is megoldást szeretne a problémára. És kicsit légy már talpraesettebb. Más nem küldd el gondolkodni, de ezenközben te is gondolkodhatsz, hogy hol cseszted el TE, mert nem csak az egyik fél a hibás. Nem egyik percről a másikra történnek a megcsalások vannak előzményei.


Sok sikert. És lehet lepontozni mindazoknak akiknek fáj az IGAZSÁG. :D :D :D


35/N

2009. nov. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
70%
A 16.00 vagyok. A 16.58 -nak üzenem, hogy van ám olyan is amikor a nő esetleg nem hibázik a férje mégis más felé kacsingat!?!
2009. nov. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%
én már írtam, Röviden , tömören: vannak szexuálisan felajzott nők meg férfiak, akik szerint öröm egyszerre két emberrel lenni, meg vagyunk mi, a még többség, akik szerint az egy nő -egy férfi felállás a "normális". Én is férjnél vagyok, és fontos a szex a kapcsolatunkban , nem vagyok prüd, amit egy párkapcsolatban ki lehet próbálni, azt szeretjük megismerni-de egymással. Fontos a szex a férfiaknak igen, és bizony ki kell elégíteni a vágyaikat , de vannak bizonyos erkölcsi határok. Vannak, akik feszegetik. Tegyék. De nem is erről kérdez a kérdező és megint egy tök más irányba megy el a dolog.
2009. nov. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
84%

Rakd ki a motyóját az ajtó elé,valamelyik rokonodat meg hívd oda pár napra.

Igen,megbotolhat az ember(bár én nem hiszem,azért nem láttam még senkit az utcán szeretkezni,addig amíg odáig jutnak,lehetne átgondolni 1000X)Szóval,ha tényleg "véletlen botlás"lenne,az megbocsájtható.Főleg,ha úgy érzed,a többi "véletlenen"is túl tudod tenni magadat.Viszont az,hogy nyilvánosan mutatkoznak,kocsmázik a szeretőjével(hol vannak addig a gyerekek?)ez egyenlő a teljes megalázásoddal.Ne tűrd!Fiatal vagy még,ne tedd tönkre magadat.Ha te lépsz meg tudod tervezni az életedet,viszont ha ő dob ki a szeretője kedvéért,akkor sz@r helyzetbe is kerülhetsz.

2009. nov. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
68%

Figyelj, először is a férjed nyilván nem azért kezdett viszonyt hogy téged bántson. Másodszor az is biztos hogy szeret téged, úgy mint egy nagyon jó barátot, családtagot, mint mondjuk a szüleit vagy nagyon jó lánytestvért. Mindig számíthatsz rá, és kérd is a segítségét mindenben. De mivel ő belehabarodott egy másik nőbe, ezért a férfi-nő kapcsolatot felesleges vele folytatni, hiszen nem hiszem hogy erre vágynál. Ettől nem kell, hogy viharos válás legyen, nem kell rá haragudni, (max azért mert a szemedbe hazudott egy évig). De 31 éves vagy, biztos hogy idővel te is megnyílsz és találsz olyan férfit aki szerelmes lesz beléd, és nem csak barátként szeret.


Nézd, a férjed nem fog elhagyni magától. Nem mondom hogy kényelmes neki ez a helyzet, hiszen mégis folyton hazudozik, és neked se akar fájdalmat okozni, de valószínűleg nem fogja befejezni a viszonyát, és szerintem hülyeség is ezzel zsarolni, ettől nem lesz megint szerelmes beléd. Érted. Úgyhogy hagyni kell, el kell küldeni, de nem haraggal. És gondolj bele, ha ő magától menne el, amit ugye mondja hogy sose fog megtenni, nem hagy el titeket, na miért nem teszi? Azért mert csak tisztában van vele, hogy milyen aljas dolog 3 gyereket elhagyni egy másik nőért, és nyilván hogy az összes ismerőse meg fogja szólni, úgymond közútálat tárgya lesz. (mondjuk lehet hogy már most is az) Szóval nem azért marad otthon mert annyira akarja, hanem inkább mert a változtatáshoz bátorság kellene, ő meg gyáva. Úgyhogy ha magadtól nem rakod ki, vagy nem lépsz valamit, minden így marad az idők végezetéig, vagyis legalább amíg a legkisebb gyerek ki nem repül. neked meg esélyed se lesz, hogy másik szerető férfit találj.


Ha kirakod, attól még az apja marad a gyerekeknek, és ha nem nevelitek egymás ellen őket, nem lesz rossz nekik annyira, és neked sem kell ezt a gyomoridegességet átélni nap mint nap, hogy vajon mikor nőzik, és milyen megalázó ez az egész...


Sok sikert! :)

2009. nov. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!