Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miert nem akar válni? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem akar válni? Miért jo így a férjemnek?

Figyelt kérdés
Mar 1 éve elutasitom, nem ölelgetem, nem puszilgatom, már idegesit a jelenléte, de ő próbálkozik. Nem fogja fel én nem érzek már semmit iránta. Nem vagyok boldog már. És erre hogy a házassag nem szerelemről es boldogsagról szól. Nem a válás a megoldás.
2013. okt. 28. 09:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Biztosan szeret téged. Mióta vagytok együtt? Szeretted őt valaha?
2013. okt. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát ez így elég kiábrándító.:/ Miért nem szereted már? Mit tett?
2013. okt. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Gondolom azért nem akar válni, mert ő még szeret vagy legalább is így szokta meg.

És bár a házasság nem a szerelemről szól, mert az egy idő után valóban elmúlik, de az átalakul valami mássá, az érzelmek akkor is megmaradnak, az ember akkor is vágyik a másikra és boldog a másikkal. Nálam erről szól a boldog házasság. Ha ott bármelyik fél nem vágyik már a másikra, nincsenek semmilyen érzelmek a másik irányában és nem boldog, akkor az már minden, csak nem egy jó házasság.

Lehet hogy azt szeretné, hogy próbáljátok megoldani a dolgokat, beszéljetek róla, csak nem tudja hogy álljon neki.

De ha nem tudjátok megbeszélni, ha te abszolút nem akarod őt, akkor bizony a válás a megoldás. Hisz miért maradj benne egy olyan kapcsolatban, amiben nem akarsz? Amiben nem vagy boldog. Aminek nem látod értelmét? Semmi értelme.

2013. okt. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
6 eve. Szeretem persze. De miota gyerek van azota megvaltozott minden, kiabrandultam.
2013. okt. 28. 09:23
 5/13 anonim ***** válasza:

Ő mit felel ezekre a kérdésekre?

Talán nem tudja, nem érzi, amit Te, mert nem adod át neki az infókat, mi zajlik Benned, és kívülről látva másra következtet.

2013. okt. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha ennyire nem tetszik neked a házasság, akkor miért nem adod be TE a válókeresetet?
2013. okt. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

kiabrandultal mert nemm igazan ot szeretted hanem a rola alkotott kepet a fejedben.

Gyujtotted a serelmeket azokat a dolgokat amelyek nem feleltek meg az elkepzelesednek.

Ha valakit igazan szeretsz nem varsz el tole semmit nem formalod a sajat izlesedre hanem elfogadod es szereted.

Tudod ha jon egy kovetkezo ugyanigy fogsz jarni hiszen senki nem felel meg 100% az elkezpzelesednek.

2013. okt. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Totál megérte gyereket szülnöd h aztán most meg elváljatok...Szerencsétlen férjedet meg csak sajnálni tudom. Ha már nem szereted állj elé és mond meg neki. Már egy éve húzod az agyát. Elutasítod szegény meg naivan próbálkozik? Ha már ennyire undorodsz tőle mond meg neki és ne csak célozgass h elutasítod. Ritka nagy csúszó-mászónak tartom az ilyen nőket! Te nem akarod őt, ő még persze szeret, de ő a szemét mert nem akar elválni. Pff...
2013. okt. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

Ha elromlott a házasságod, miért nem javítod meg inkább ahelyett, hogy elválj? Nem örök hűséget, sorsközösséget fogadtál vele? Senkinél nem marad meg az a lángoló szerelem, ami a kezdeteket jellemzi, de ettől még nem dobjuk el a párunkat, aki a gyermekeink apja, vagy anyja.

Abból, amit leírtál - ha nincs más a háttérben - végtelenül sajnálom szegényt. Ő nyilván komolyan gondolta, hogy téged szeret és a gyermeket. :(

2013. okt. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Probaltam maskeppen allni hozza, hatha valtozik a kapcsolat, de most tenyleg eleg. Nem akarok veszekedessel elvalni, mert az senkinek nem jo. De az sem hogy most is veszekedünk, es ezt a gyerek előtt. Na persze minden nap sirok, de soha nem jött megvigasztalni,peddig ő beszelt rolam csunyan.
2013. okt. 28. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!