Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem válni szeretne, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem válni szeretne, én nem, elköltözött 4 hónapja. Semmiben nem tudunk megállapodni. Nem beszélünk. Hogyan tud így elválni, ha semmiben nem tudtunk megállapodni? Gyorsan és olcsón 1 ügyvéddel szeretne.

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 17:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Megkeresett, de én nem egyeztem bele a dolgokba.Irreális amit kér. Hűtlen volt, engem állít bűnbaknak, h miattam van minden.
2013. nov. 2. 18:51
 12/18 anonim ***** válasza:

Összefoglalva, a mediáció teljes költsége kb. 40 ezer és 200 ezer forint körül szóródik (amely fele-fele arányban oszlik meg a felek között), bár a tényleges szám az esetek túlnyomó részében sokkal közelebb van az alsó határhoz, mint a felsőhöz. Ráadásul a mediáció gyors, jellemzően néhány hét alatt lezárul, miközben olyan döntések születnek, amelyekkel mindkét oldal képes lesz együtt élni élete hátralévő részében.,,

sokkal de sokkal olcsobb mint az elhuzodo per ugyvedi koltsegek.

Magyarorszagon meg nem nagyon ismert de fejelttebb nyugati orszagokban termeszetes dolog a birosag ugyvedek nelkuli gyors valas a mediatornak koszonhetoen.

2013. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ő csalt meg téged, és TE nem akarsz válni??
2013. nov. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Igen. 30 éves házasság. Én inkább megbocsátanék. És megpróbálnék mindent a kapcsolat érdekében.
2013. nov. 3. 00:01
 15/18 anonim ***** válasza:
12%
Akkor te vagy végtelenül önbizalom hiányos vagy, vagy elkeseredett, vagy papucs :(
2013. nov. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Közel 50 évesen egy kapcsolatot nem eldobni kellene hanem helyrehozni.
2013. nov. 3. 13:36
 17/18 anonim ***** válasza:

fogalmam sincs, mit érez egy 50 éves nő ezzel kapcsolatban, én még csak 24 vagyok...

viszont azt tudom, hogyha megcsalt, azt nem viccből csinálta, és ha nem akarja helyre hozni, az sem véletlen... hagyd menni...

2013. nov. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Annyi idős lehetek, mint a férjed, így azt hiszem, sejtem, mi állhat a háttérben. Hagyd menni. Ő már nem a tiéd.
2013. nov. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!