Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 3 kisgyermekemmel egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 kisgyermekemmel egyedül maradtam, mik a teendőim? Hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Férjem lebukott,nincs bocsánat. Gyermekeim 4,5 éves, 2,5éves, 5hónapos. Hogyan történik a válóper,gyerektartás,mire figyeljek?
2013. nov. 12. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
:(( maradj erős
2013. nov. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon sajnálom :-(


Sok függ attól, hol éltek, kinek a tulajdona a ház.

A bíróságon van ingyenes panasznap, ott is érdeklődhetsz.


A bíróság 3 gyerekre általában 50%-os gyt-t állapít meg.

2013. nov. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Hát ha vállalkozó a férjed és minimálbéres lesz még így se.


Ismerek olyan nőt, aki inkább nyel, és hagyja kalandozni a férjét pont az ellehetetlenüléstől való félelem miatt.


Családi háttér szerető szülők vannak? Nélkülük sokkal nehezebb lesz mint gondolnád.

2013. nov. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon kemeny.lesz... inkabb uljetek.le es beszeljetek at 3 om kozos kisgyermetek erdekebe.. ne kapkodj el semmit! Kitartas
2013. nov. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

Jó ha van bizonyítékod a lebukásról.

Minél előbb válóper, hogy megkapd ami neked jár, pl. gyerektartás.

3 gyerek = exed nettó fizujának 50%-a, ha átlagon felüli a fizu, akkor fix összeg.

Közös tulajdonú ingatlanból válás előtt önszántadból ne költözz ki, akármilyen nehéz is.

Ragaszkodj minden fillérhez ami neked jár a 3 gyerek jövője miatt.

Fogadj ügyvédet. Önkormányzatoknál van díjmentes jogi tanácsadás, de lehet érdemes belefeccölni egy kis pénzt saját ügyvédbe, hogy jól szállj ki ebből.

Sose felejtsd el, hogy az exeddel te válsz el, nem a gyerekeitek! Nekik engedd meg a maximális láthatást.


Ha lezajlik a válás, kezdj új életet tudatosan. Gondold át a kapcsolatotokat, engedd el a rosszat magadtól és a következtetéseket vond le, a tanúlságot meg tarts meg magadnak. Tested lelked éleszd újra, mégha baromira nehéz is 3 gyerek mellett. Muszáj! Sport, edzés, úszás, szauna, massszázs, kényeztető fürdés, új frizura, lakásátalakítás, új hobbi, új barátok. Készülj fel az új életre. A gyermekeidnek nyilván meg kell adnod mindent, de magadról se feledkezz meg soha. Nő vagy, benned van az őserő, sikerülni fog. Legyel még boldog, lesz még szerelem az életedben! Kitartást és sok sikert kívánok!

2013. nov. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Jó ha van bizonyítékod a lebukásról."

A macskát sem fogja érdekelni, sem büntetőjogi, sem polgári jogi következménye, hogy ki kivel, mikor, hányszor...


Kérdező, én max abban tudok segíteni, hogy hogyan lehet ezt feldolgozni... gondold át, hogy nincsenek-e abszolút irreális elvárásaid a férjeddel szemben... mert a kiírásod tanulsága szerint Te 5+ éve gyakorlatilag folyamatosan "anyuka-üzemmódban" létezel, terhes vagy-szülsz-szoptatsz-terhes vagy-szülsz-szoptatsz-terhes vagy-szülsz-szoptatsz... ezek után tényleg egyből válóperes ügyvédhez rohannál, mert kiderült, hogy a Te férjed sem személyesen a Szent József kb, hogy ezt így megingás nélkül elviselje???

Szóval szerintem ezt gondold át még néhányszor alaposan - már ha valójában nem a férjed dobta be a törölközőt és választotta a szeretőt, persze...

Itt ugye lett volna két reális lehetőség, az egyik az, hogy legalább a 2. gyerek után tartotok egy "arccal a kapcsolat felé" időszakot, a második az, hogy nem, de tudomásul veszed és lazán kezeled, ha a férjed időnként besokall.... na, Ti ehhez képest választottátok az irreálisat (hogy melyikőtök döntése volt inkább, nem tudom), ami kb. a papírforma-eredményt hozta, az történt, ami ilyen helyzetben a legvalószínűbb.

2013. nov. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok,köszönöm a válaszotokat.


A helyzet nem olyan egyszerű,mert külföldön élünk és előbb haza kell jutnom. :(

Van ott házunk,de oda biztos,h nem megyek vissza.

Nagyszülők nincsenek,csak a barátnőm,akire számíthatok.


Én szívem szerint maradnék itt,de ez az egyetlen dolog,ami megbocsájthatatlan részemről,a félrelépés! Nagyon sok mindent elnéztem már,rendszeresen iszik,sose szóltam. Sokszor beszél úgy velem mint a kutyával se beszélnék, de nem szóltam. Most elég.

Nem tudom,h végig tudom-e csinálni.

Most gyűlöletet érzek és úgy érzem sose tudom ezt megbocsájtani. De menni mégsem szeretnék. Itt viszont nem tudok megélni a 3gyerekkel.

De azt tudom,h a kapcsolatunkkal volt baj,de a szexxel nem! Azt mondta,h jó,akkor nem értem. Kapcsolatunk: csicska vagyok/voltam,ha valamit nem úgy csináltam el lettem hordva.

Sose voltam válás párti,de ezen sajnos nem tudok túllépni. Kicsit összezavarodtam,úgy érzem.

2013. nov. 13. 10:19
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Ne haragudj, de egy ilyen alaknak miért szültél 4 év alatt 3 gyereket?

Írod, hogy régen sem bánt veled megfelelően........

2013. nov. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
3 gyerekkel párt találni, esélye a nullával egyenlő..
2013. nov. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 zigzag11 válasza:

Szerintem az mindegy, hogy miért szült 3-at, a gyerkőcök már ott vannak, és róluk gondoskodni kell. Most még talán kevésbé megterhelő, de ne felejtsd el, hogy ezek a gyerekek egyszerre lesznek iskolások, középiskolások... Hacsak nincsenek korlátlan anyagi lehetőségeid, nagyon nehéz lesz. Szerintem 3 gyereket egyedül, a szülők támogatása nélkül lehetetlen jól nevelni, neked magadra pedig nem fog időd maradni. A barátnőd is férjhez mehet vagy elköltözhet, és onnantól más lesz neki a fontos, rá csak átmenetileg számíts.

Mindenek előtt gondold alaposan át, hogy hogy fog kinézni egy napod mondjuk 2 év múlva, amikor az egyikért az iskolába, másikért oviba, harmadikért bölcsibe szaladsz, munka mellett, és ha a férjed netalán be akar tartani, mert te mentél el, valami minimális gyerektartásból (a külföldi fizetésnek nem az 50%-a jár!), szerényebb körülmények között, és sajnos valószínűleg társ nélkül, mert reálisan 3 kisgyerekkel max. szexpartnert találsz.

Én lenyelném a békát, önvizsgálatot tartanék, mert sajnos van némi igazság #6 válaszában, hogy ugye már 5 éve nem jutott időd a férjedre. Kimondva, vagy kimondatlanul jelezném neki, hogy kész vagyok változni, és amint a picit nem szoptatod, fizess be egy hosszú hétvégére, mondjuk meglepiből. Azt az energiát, amit arra fordítanál, hogy más számára rendbe hozd magad, végül is a megromlott kapcsolat helyrehozására is fordíthatod.

2013. nov. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!