Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 3 kisgyermekemmel egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 kisgyermekemmel egyedül maradtam, mik a teendőim? Hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Férjem lebukott,nincs bocsánat. Gyermekeim 4,5 éves, 2,5éves, 5hónapos. Hogyan történik a válóper,gyerektartás,mire figyeljek?
2013. nov. 12. 19:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"De azt tudom,h a kapcsolatunkkal volt baj,de a szexxel nem! Azt mondta,h jó,akkor nem értem."

Kérdező (#7), az a #6-os bejegyzésem nem kifejezetten a szexről szólt, az legfeljebb egy részletkérdés lehetne benne. Hanem a figyelemről egymás iránt... ami a ti kapcsolatotokból teljesen kikopott ezek alatt az évek alatt, ahogy itt leírtad... egymás MELLETT léteztetek némi extrával, ami a gyerekek elkészültéhez kellett... a Te figyelmed folyamatosan a gyerek-témára irányult, a terhességre, a csecsemőre, a terhességre és a csecsemőre... stb ... a férjed meg "csináljon amit akar, beszéljen ahogy akar, csak meg ne csaljon"... Kérdező, hol van ebben a PÁR, a PÁRkapcsolat?

Én megkockázom, hogy a férjed 20%-ban csalt meg a szexért, és 80%-ban azért, hogy végre valaki rá figyeljen, végre valakinek ő maga legyen a fontos...

2013. nov. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
AKKOR MOST MIT TEGYEK?????
2013. nov. 13. 17:06
 13/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, pl. ülj le a férjeddel néhány őszinte beszélgetésre, beszéljétek át, hogy melyikőtök hogyan látja a kapcsolatotok múltját, jelenét, jövőjét, melyikőtök miben hibázott, melyikőtöknek miben kellene változtatnia, ilyesmi... aztán fontoljátok meg egymás érveit, és azután lehet megfontolt döntést hozni a "hogyan tovább" kérdésére.
2013. nov. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

NAGYON KÖSZÖNÖM MINDENKINEK!



Maradok...megbeszéltük,remélem minden rendben lesz.


Sok boldogságot nektek!!!

2013. nov. 14. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!