Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kétéves kislány számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apa72 kérdése:

Kétéves kislány számára melyik a jobb környezet a VIII. ker. Hős u. régi sorházas tömbben egy albérlet, egy szobában a szülővel, baráttal és ha ott vannak a fiútestvérekkel vagy Budakalászon az Omszki tónál egy családi ház saját szobával?

Figyelt kérdés

2013. nov. 15. 19:48
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Légy szíves értsetek meg a kérdést. Lehet, hogy rosszul fogalmaztam. Anyuka eltűnt a kislánnyal és kiderült, hogy a Hős utcába ment albérletbe. Nem a X. kerbe, hanem VIII-ba. Közös döntés volt Budakalász, de költözés előtt úgy döntött, hogy új életet kezd. Mind a két helyen a szülővel lenne a kislány.
2013. nov. 15. 20:01
 12/33 anonim ***** válasza:
30%

11 Tudod az aranykalitka egy idő után mindenki számára folytogató.


Arról már ne is beszéljünk, hogy nem mindegy, ki van a kalitkán belül, zárt ajtók mögött és ki van kívűl.


Azért ahhoz, hogy valaki egy 2 éves gyereket fogjon és lépjen, vagy akár terhesen is a gyermekeddel, elég súlyos és nyomos oknak kell ám lennie, még a legfelelőtlenebb embernél is.

2013. nov. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Nincs aranykalitka, de értem mire gondolsz. Nálunk szabadon élhetett, jó értelemben, mindenki. Budakalász közös döntés volt a kislány érdekében.
2013. nov. 15. 20:10
 14/33 anonim ***** válasza:
39%
13 Ha közös döntés lett volna,vagy lenne, most nem itt tennéd fel a kérdésed.
2013. nov. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
39%
Sőt, tovább megyek, akkor ott élne veled a gyerek is és az anyja is.
2013. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
57%

"A Hős utca 10.kerület."


A Hős utca másik vége a Hungária Krt. túl oldalán már VIII. kerület, és egész kulturált!

[link]

2013. nov. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Harkonnen és a 16-os válaszok gondolkodására vagyok kíváncsi. Azért nem írtam bővebben, mert nem akartam befolyásolni a környezetre vonatkozó kérdésemet.

Nevelőnőre nincs szükségem, a 15 éves fiamat is én nevelem egyedül.

Magamhoz nem tudom venni, mert hiába lenne jogom hozzá az anyuka nem enged a gyerekhez férni.

Érthetőbben: a két helyről alkotott vélemény érdekelne.

2013. nov. 15. 20:19
 18/33 anonim ***** válasza:
88%
A két hely minősége egyértelmű, nem kérdés. Főleg az tragikus, hogy az egész anyján kívűl idegen pereputty ott nyüzsög a kisgyerek nyakán.
2013. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
29%

67%


A saját kölköddel azt teszel amit akarsz, más gyermekével nem rendelkezel, nem adsz utasitást, és főleg nem úszitasz egy férfit.


Ez alap.

2013. nov. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Szerintem a sajátoddal sem teszel amit akarsz. Hanem, mint felelős szülő mindig a gyerek érdekeit kell nézni.
2013. nov. 15. 20:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!