Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A volt férjem adószáma alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt férjem adószáma alapján, kinek van joga, vagy, hogy tudnék utána járni mennyi a valós keresete?

Figyelt kérdés
Külföldön dolgozik,és nem tudom mennyi a fizetése,kértem emelést,amit eddig fizetett nem volt sok,most már 3 hónappal csúszik,mármint az elsőre megállapítotatt fizeti.A tárgyaláson meg sem jelent,hárít,hogy nem tud többet fizetni,de szeretném tudni,mert nem akar,vagy tényleg nem tud.Hozzá teszem 3 pici gyerekem van.
2013. nov. 25. 13:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor gondolom gyárban vagy gyorsétteremben, esetleg takarítóként, ezek a lehetőségek adottak...


De így elérhetőség nélkül és külföldi munkával nagyon nehéz lesz ezt behajtani.

2013. nov. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
A felszólításhoz küld el azt a levelet, amiben benne van hogy a levelet átvettnek tekintik. Mindenképpen küld el neki, hogy tudjon róla. Így járt ha nem ment el a tárgyalásra. Összesen 90 ezer ft, az most neki kb 260 euróba kerül havonta. De a gyerekeknek enni kell és még sorolhatnám mennyi szükségletük van! Ha nem fizeti az emeltet akkor ne várj sokat menj behajtóhoz. Hány évesek a gyerekek? Látogatja őket?
2013. nov. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha nov 11 től tekintik átvettnek a levelet, ha még novemberben nem is, de már decemberben mindenképpen az emelt összeget kell utalni. Kint sem egyszerű megélni minimálbérből, de a gyereknek sem az itthoni helyzetben. Te dolgozol kérdező?
2013. nov. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Látogatja őket amikor "haza" jön,de ez olyan 1-1,5 havonta van,a kicsi 3,5 középső fiam 6,5 nagy pedig 8 éves.
2013. nov. 25. 14:26
 15/27 A kérdező kommentje:
Nem,én nem dolgozom.Nos 3 gyerek mellett sem egyszerü elmenni dolgozni..azért lenne jó,ha tudnám mennyit keres,mert más az ha kifogást keres és azért nem fizet vagy mert egyszerüen nem tud.Hozzá teszem fizeti az autot is,mert annak idején a másikat le kellett cserélni vadonat ujra!Ezt az anyjával beszélték meg,én ki voltam hagyva,de most mi is ennek a levét isszuk,mert az a pénz oda megy..
2013. nov. 25. 14:29
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mi nem egyszerű rajta? 2 gyereked már iskoláskorú, egy meg óvodás. Akkor minek vagy otthon? Egyáltalán mi a búbánatból élsz meg, ha nem dolgozol?
2013. nov. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
78%
"segíjbül"
2013. nov. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Arra, hogy nem dolgozol, nem kifogás a 3 gyerek.

Nagyon sok ismerősöm, barátnőm dolgozik 3-4 gyerek mellett, mert egyedül neveli őket, és muszály. Ők ekkora gyerektartás összeget még leírva nem láttak, amit te elvileg a volt férjedtől kapsz. A 20 ezerre gondolok. Jó ha összesen a 3 gyerekre kap 40 ezret. Értem én, hogy a gyerek apjának kötelessége tartani a gyermekeit. De nem kötelessége tartani téged! Ezt ne felejtsd el!

Soha nem értettem azokat a nőket, akik azt hiszik a volt férjük a válás után bankautomataként üzemel, és fel vannak háborodva, a szegény pasinak az új élet elkezdéséhez, és fenntartásához mondjuk pénzre van szüksége.


Én boldog lennék a 60 ezerrel, megpróbálnám elérni, hogy legalább azt fizesse ki, És elmennék 4 órába dolgozni. Az anyaságit 4 óra mellett megtarthatom.


Ja, és nő vagyok.

2013. nov. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

"Látogatja őket amikor "haza" jön,de ez olyan 1-1,5 havonta van"


Szerinted külföldről milyen gyakran kellene hazajönnie? :) Én Németországban élek, legolcsóbban 30.000 ft hazamenni, és mindemellé vagy 9-10 óra. De gyakran nincs az olcsó vonatjegyből, és akkor ennél még drágább is.

2013. nov. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Nem kifogás.Kis faluban lakom,4 órában elmenni,de hová is?A munkahelyem ahol dolgoztam 55 km-re van,de busz+vonattal megközelíthető,volt,hogy elmentem délután dolgozni és másnap este értem haza,éjszakáztam,hajnali kezdések...és a 3 gyereket hova rakjam folyamatosan??Amig független voltam ez okés volt..de most?
2013. nov. 25. 14:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!