Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A volt férjem adószáma alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt férjem adószáma alapján, kinek van joga, vagy, hogy tudnék utána járni mennyi a valós keresete?

Figyelt kérdés
Külföldön dolgozik,és nem tudom mennyi a fizetése,kértem emelést,amit eddig fizetett nem volt sok,most már 3 hónappal csúszik,mármint az elsőre megállapítotatt fizeti.A tárgyaláson meg sem jelent,hárít,hogy nem tud többet fizetni,de szeretném tudni,mert nem akar,vagy tényleg nem tud.Hozzá teszem 3 pici gyerekem van.
2013. nov. 25. 13:44
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
A látogatás sürüségét vagy ritkaságát,nem panasznak szántam...
2013. nov. 25. 14:54
 22/27 anonim ***** válasza:
58%

Sosem tudtam megérteni az olyan nőket, akik tökéletesen lehetetlen helyzetbe nemhogy egyet, de 3-at is odaszülnek.


Ezekszerint már a szülés előtt sem volt jó munkahelyed, ráadásul műszakban dolgoztál és napi 100 km-t kellett utaznod. Teljes mértékben tisztában lehettél azzal, hogy szülés után nem fognak visszavenni, és a faluban megfelelő munkahelyet találni sem fogsz, de úgy vélted, a férjed majd eltart....hát nesze neked.

2013. nov. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
59%
Arra alapozott, hogy a férje és/vagy a többi adófizető majd eltartja.
2013. nov. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Fizeti az autót is-és azt az autót ki használja???
2013. nov. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Tiszta jó indulat!Az autó nála van.Ő használja a volt férjem!
2013. nov. 25. 17:00
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Kis falvakban is adódhat lehetőség. Próbálkozz. Vagy a közelben. Vagy valami otthon végezhető munka. Egyik barátnőm egy könyvelőirodának dolgozik be, otthon, hetente egyszer kell bemennie a munkahelyre. 3 gyereke van. Ja, de ő az első szülése óta tanul.
2013. nov. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek azota?
2016. jan. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!