Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha külön megyünk a fiam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha külön megyünk a fiam apjával, ezek a dolgok hogyan lesznek tovább?

Figyelt kérdés

10éve vagyunk együtt,nem vagyunk házasok,van egy 3,5 éves fiunk.Költözök a fiammal a szüleimhez,mert jelenleg sajnos nincs munkám hogy albérletbe tudnánk menni,és lenne pár kérdésem.

-a láthatás hogy történik,ha nem megyünk biróságra?

Ő akármikor ha úgy gondolja,elviheti a gyereket?mert szerinte igen....

-ha megegyezünk x összeg gyerektartásba,akkor abba az is benne van,amit a fiamra majd ki kell adni pluszba,pl ovi,orvosok,gyógyszerei(állandó gyógyszerei vannak)?Vagy a gyerektartáson felül ezeknek a felét ki kell fizetnie?

-a fiam apjáé teljesen a lakás meg minden,kivéve néhány dolog,edények,ágyneműk...stb.Nem engedi hogy elvigyem a fiam dolgait a ruháin kivül,pl az ágyát,szekrényét.Ezt megteheti?Nincs másik ágya meg szekrénye,és nekem nincs pénzem sajnos másikat venni ezekből.Nem nekem kell,hanem a fiának,de nem birja felfogni....

Köszönöm ha tudtok nekem válaszolni!


2013. dec. 12. 12:15
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%
Ja! kiegészítve a hozzászólásomat, kérj ideiglenes elbírálást,a per lezárultáig, nyugodtan írd bele, hogy fenyeget és a gyerek fél tőle.
2013. dec. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
47%
Közös gyermekfelügyeletnél egy fillér gyerektartás sem jár.
2013. dec. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
nem lesz közös gyermek felügyelet!A fiam nálam lesz.Láthatás lesz,amit majd a biróság eldönt hogyan,és a gyerektartás összegét is.
2013. dec. 12. 20:36
 24/31 anonim ***** válasza:
29%

"nem lesz közös gyermek felügyelet!A fiam nálam lesz"

Gondolod te. A bíróság meg másként is dönthet. Nehogy a végén még neked kelljen gyerektartást fizetni a fiú apjának.

2013. dec. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 apa72 ***** válasza:
100%

Nem ismerünk Titeket. Miért mentek szét valójában?

A közös szülői felügyelet és az elhelyezés más.

Miért gondolod, hogy nálad jobb helye lenne hosszabb távon? Úgy gondolom, hogy le kellene ülnötök beszélgetni és a gyerek érdeke és jövője legyen az első! És ilyenkor, bármennyire is fáj és rosszul esik, magunkba is kell nézni. De a gyereket semmiképpen ne használjátok bosszúra, zsarolásra. Mert egy életre megsérül.

2013. dec. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

mert tudom hogy nálam fogják elhelyezni.Az apja nem is akarja amúgy hogy nála legyen elhelyezve.De ha akarná se lenne nála,nálam fogják elhelyezni,ezer ok van rá,amire nem akarok most kitérni.

És a gyereket semmire nem akarom használni,épp az,hogy az egészből ki szeretném hagyni.A fiam apja az,aki egy elmebeteg állat,aki nem tud uralkodni magán sose,és üvöltözik,és "gyönyörű" dolgokat kiabál rám a gyerek előtt.....hiába kérem hogy ne a fiam előtt,mert nem szeretném ha úgy nőne fel ahogy én,de nem...el sem jut a tudatáig,hogy ezzel a saját gyerekével ba.ik ki..

És eszembe sincs eltiltani az apjától,sőt.Attól hogy mi gyűlöljük egymást,a fiát imádja,és forditva is igy van.Én csak ebből a mindennapos veszekedésből,ordibálásból,folyamatos megaláztatásból akarom "kiszakitani" a fiamat,nem akarom hogy úgy nőjjön fel mint én.

2013. dec. 12. 22:04
 27/31 anonim ***** válasza:
29%
Pedig jelenleg fölényesen nyerne az exed: nincs munkád, neki van, nincs lakásod, neki van, nincsenek meg a megfelelő körülmények a fiadnak "Nincs másik ágya meg szekrénye,és nekem nincs pénzem sajnos másikat venni ezekből." nála megvan, azt pedig csak te állítod, hogy az exed agresszív, ő majd letagadja és ő is mondani fog rólad szépeket... mondom, a végén nehogy meglepődj.
2013. dec. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

nem fogok meglepődni nyugi,mert tudom hogy nálam lesz,ez 100%!De ezt még egyszer nem irom le,mert már leirtam hogy a fiam apja NEM AKARJA hogy nála helyezzék el!Tehát ez nem kérdés!

Amúgy meg,attól hogy JELENLEG nincs munkám(mire vége lenne ennek a herce-hurcának a biróságon,lehet addigra már lesz is),és nincs lakásom,attól VAN HOL LAKNUNK,és VAN MIBŐL MEGÉLNÜNK!Anno anyámnak se volt se lakása,(de volt hol laknia)se semmi,és mégis nála helyeztek el...úgyhogy ez egy akkora hülyeség hogy annál helyeik el akinek van lakása,meg munkája,ez nem igy van.Nem,nem annál,az anyától nagyon ritkán veszik el a gyereket,ha pl veszélyezteti,NINCS HOL lakniuk..stb.Nálam ez nem áll fenn,úgyhogy ennyi.Ettől egyáltalán nem tartok hogy nem nálam helyezik,el.

2013. dec. 13. 22:12
 29/31 anonim ***** válasza:
22%

Anno anyámnak se volt se lakása,(de volt hol laknia)se semmi,és mégis nála helyeztek el.

Mar boritekolom, hogy a fiad is elvalt lesz, mert ezt szokja meg amit te is megszoktal, gond van akkor valunk stb.stb.

2013. dec. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 keine257 válasza:
29%
Nyugodt lehetsz azok a BiróNŐK neked fogják ítélni.Csak egyvalamit nagyon taníts meg a fiadnak soha ne nősüljön meg és ne legyenek gyerekei,ez a legfontosabb dolog az életben a számára amit tudnia kell.
2013. dec. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!