Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan viselkedjek itthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek itthon ezek után két hétig?

Figyelt kérdés

Párommal és a szüleivel és annak anyai nagymamájával élek jelenleg. Szakítás előtt állok, találtam lakást, de csak Januárban tudok beköltözni. Külön szobába nem tudunk aludni és külön ágyban sem, szex nincs köztünk régóta a párommal.

Nos. Két hét van a költözésig, de nem merem itthon elmondani, mert akkor rögtön mehetnék, de nem tudok, sajna. Szívem szerint a karácsonyt az "új" lakásban tölteném. Hogyan viselkedjem ebben az utolsó két hétben a családdal és a párommal?

(Karácsonyi ajándékozást megbeszéltük, mindenki c sak kis csokit, apróságot kap).



2013. dec. 14. 18:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%

Hol vannak a te szüleid, nem tudsz hozzájuk menni addig?

Egyébként nem tartom korrektnek, hogy kihasználod addig is õket, de biztosan megvan rá az okod, hogy szakitani akarsz. Most, ha nincs más választásod, addig ne mondd meg nekik, nehogy az utcán kössél ki.

2013. dec. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Te mi mást tennél 1-es, ha ne lenne hová menned? Se rokon se barát, még pénzért se adná ki a szobáját, vagy csak egy ágyat valahol? Szüleimhez nem mennék, mert 130 km-ről nem tudnék munkába járni és abban a régióban munka nincs! És a szüleim alapból se olyan típusok, rettenetesen koszosak, a szobám sincs már meg, biztos nem örülnének, ha egy szobában kéne aludnom velük. (Még fiatalok nincsenek 50 évesek, biztos szeretkeznek és nem szívesen vennék, ha ott lennék). Ez bonyolult.


25/N

2013. dec. 14. 18:39
 3/31 anonim ***** válasza:
70%
én magamba néznék, mert egy dolog, hogy ha családod nincs, de hogy barátaid se...
2013. dec. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
82%

nagyon-nagyon meghúznám magam

és felkészülnék rá, hogy ezt bizony vissza fogom kapni a nyakamba az élettől

2013. dec. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
80%

Szia. Ne mondd meg, hogy mire készülsz. Próbáld meg átvészelni azt a kis időt, nem olyan hosszú az.

Csak akkor közöld velük, amikor tényleg mehetsz az új lakásba. Ha addig szóba kerül a szakítás utáni költözés, mondd azt, hogy még bizonytalan, nem olyan egyszerű az.

Nem kell tudniuk azt, hogy már ki van nézve.

2013. dec. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
79%
1 hétig ne mondd el, a karácsony hetén általában nem kell dolgozni, akkor utazz a családodhoz, majd költözöl ennyi...
2013. dec. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Pont ezért akarok elmenni, mert a párom végett nincsenek... :(

Meg a családja is úgy gondolja akinek párja van az ne haverkodjon, meg járjon össze a haverjaival. Milyen b@rom felfogás ez?

Kolléganőim meg mind családosak, 42 éves 3 gyerekkel a legfiatalabb utánam.Én 25 vagyok. Többi nyugdíjas.

Tanácsot kértem, nem kiosztást... Most mivel lenne jobb, ha a "párommal" felépíttetném a házat és leélném vele boldogtalanul az életem? Vagy utána hagynám el? Az nem kihasználás?

2013. dec. 14. 18:45
 8/31 A kérdező kommentje:
Ja egyik nyugdíjas kolléganőm segített találni ezt a kecót is, sajna többet nem tudott segíteni.
2013. dec. 14. 18:47
 9/31 anonim ***** válasza:
92%
Igen nehéz helyzetben vagy, de ennyire paprikás a helyzet, hogyha elmondanád,akkor valóban elküldenének. A párod sem tudja?
2013. dec. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
21%
En lehet elmennék addig is hajléktalan szállóra.
2013. dec. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!