Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan viselkedjek itthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek itthon ezek után két hétig?

Figyelt kérdés

Párommal és a szüleivel és annak anyai nagymamájával élek jelenleg. Szakítás előtt állok, találtam lakást, de csak Januárban tudok beköltözni. Külön szobába nem tudunk aludni és külön ágyban sem, szex nincs köztünk régóta a párommal.

Nos. Két hét van a költözésig, de nem merem itthon elmondani, mert akkor rögtön mehetnék, de nem tudok, sajna. Szívem szerint a karácsonyt az "új" lakásban tölteném. Hogyan viselkedjem ebben az utolsó két hétben a családdal és a párommal?

(Karácsonyi ajándékozást megbeszéltük, mindenki c sak kis csokit, apróságot kap).



2013. dec. 14. 18:23
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

20-as én nem akarok már a párja lenni. Párommal nagyon sok olyan dolog nincs meg köztünk amit, ha igazán szeret nem tudott volna k9ölni az, hogy nem kettesben vagyunk. Pl.: A szex. Éjjel ki a nyavalya zavarna minket? Pl 9-kor? Egyetlen egyszer volt olyan, hogy fél 11-kor nyitott ránk após jelölt, de akkor is be volt kicsit állva. Meg lett beszélve azóta senki nem csinál ilyet.

Másik a közös programok hiánya. Pénz nem hiszem, mert ha 100-at nem is, de keres, szülőkkel élünk, nem megy el mind rezsire. És nem a Hawaii szigetekre mennék, hanem pl ide a helyi moziba (400Ft 1 felnőtt jegy és most Ő tanul, van diákja az Ő jegye fele annyi lenne)... Vagy színház 3 havonta. 8 ezer oda-vissza úttal együtt. Sima séta. Ingyen van. Közös főzés: Így is úgy is főzni kell, plusz kiadás nem lenne.

Sorolhatnám...

2013. dec. 15. 12:07
 22/31 anonim ***** válasza:
Így teljes a kép és megértelek.
2013. dec. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Szerintem viselkedj úgy ahogy eddig is.Tarts ki!
2013. dec. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Én is megértelek. Beteges a párod, ha ilyen szinten be akart korlátozni. Bár téged se értelek, hogy miért hagytad? Ha már nincsenek barátaid, akkor nem tegnap kedte ezt a viselkedést. Kitartást, bírd ki náluk még ezt a kis időt, utána irány a lakás.
2013. dec. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Nagyon keveset keresek.

64 ezerből csak nagyon rendes ember által kiadott albérletben élnék meg, és mire találtam ilyet...

Messzebb van olcsóbb csak a bérlet... Nem minden munkáltató fizeti. Annyi félretett pénzem, hogy én költözgessen ide-oda NINCS! :(

Szüleim is messze laknak, ott is a munkanélküliség egekben.

2013. dec. 18. 23:02
 26/31 anonim ***** válasza:
megértelek... nálunk is a baj az h alig van közös program, ami fillérekből, v olcsón is de kijön...
2013. dec. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Ma meg kiderült még kell várni az albira, nem tud költözni a tulaj... :(:(:(:

Megőrülök!

2013. dec. 28. 17:15
 28/31 anonim ***** válasza:
Mondtál valamit a családnak?
2013. dec. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Te jo eg!!!! Nagyon sajnallak... Meddig kell meg varnod? Es eddig hogy ment?
2013. dec. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
1 hónapot húztak rá, így február elseje lett belőle. Még jó, h nem szóltam.
2014. jan. 23. 16:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!